Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Nu
IP: 98611df | 06/24 22:16 Atsakyti
Šiaip keista kad Ducati nepasiliko italo komandoje, Peco gerai važiuoja, o ir italų rikiuotėje yra labai gerų, kurie manau su mielu noru važiuotų pas juos. Acosta labai geras, bet manau šalia MM būtų geriau italas koks nors.
Klepsidra
IP: 0b0930c | 06/24 19:10 Atsakyti
del kazkokio pervertinto, vis virstancio ir metalais susukto ismete 2x cempiona. kur ziuri musu eGZpertas

TOP naujienos

F-1.lt pulsas