Madam Tiuso muziejus Londone padarė vaškinę „Formulės-1“ lenktynininko Lando Norriso figūrą, kurią aplankė pats sportininkas.
Iš pradžių „McLaren“ lenktynininkas buvo kiek išsigandęs savo vaškinės figūros.
„Aš esu išsigandęs.. atrodo, lyg tas dalykas norėtų su manimi kautis.. Dieve, ar taip tikrai atrodo? Tai mane išmuša iš vėžių.
Tai yra neįtikėtina.. žiūrėti į save yra keista. Ar su tuo jūs susiduriate kiekviena diena?“, – klausė darbuotojų L. Norrisas, kuris buvo suglumęs.
Vėliau pasaulio čempionas už šią statulą atskirai padėkojo muziejui socialiniuose tinkluose.
View this post on Instagram