„Alfa Romeo“ paaiškino, kaip rinksis pilotą kitiems metams

„Alfa Romeo“ paaiškino, kaip rinksis pilotą kitiems metams
logo 2021 Rugsėjo 22 d. 11:33, Sauber

Likus pusei metų iki naujojo „Formulės-1“ sezono starto, komandų sudėtyse beliko tik viena laisva vieta. „Alfa Romeo“ jau pranešė, kad į pensiją išeinantį Kimį Raikkoneną pakeis jo tėvynainis iš Suomijos Valtteri Bottas. O kas užims antrą lenktynininko vietą šveicarų komandoje? Tai kol kas lieka dideliu klausimu.

Yra teigiama, kad favoritu dėl šios vietos yra laikomas kinas Guanyu Zhou ir „Formulės-2“, bet jis kol kas neturi reikiamo taškų skaičiaus superlicencijai gauti. Gana aukštai yra kotiruojami ir Antonio Giovinazzi šansai, kuris „Alfa Romeo“ važiuoja nuo 2019 metų. Paremti jį finansiškai yra siūloma net Italijos vyriausybei.

Tuo tarpu „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras pareiškė, kad jis neatmeta ir kitokių variantų, o galutinį sprendimą dėl antrojo piloto žada priimti artimiausiu metu.

„Aš nenoriu sudarinėti jokių sąrašų, - kalbėjo prancūzų specialistas. - Esmė tame, kad jei ką nors pamiršime, jis iš karto atsidurs dėmesio centre.

Bet yra „Formulės-2“ lyderiai, yra tie lenktynininkai, kurie kol kas laisvi F-1 rinkoje, bet pirmą vietą tarp visų užima Antonio“.

Kartu Vasseuras patikino, kad galutinis sprendimas bus priimtas spalio pradžioje.

Po Alexo Albono sugrįžimo į „Formulę-1“, kuris kitais metais gins „Williams“ garbę, kaip vienu iš realiausių pretendentų į vietą „Alfa Romeo“ dažnai yra minimas olandas, „Formulės-E“ čempionas Nyckas de Vriesas. Bet pasak Vasseuro, kontraktas su olandu yra mažai tikėtinas.

„Istorija su Vriesu man atrodo sudėtinga, - aiškino komandos vadovas. - Vien dėl jo glaudžių ryšių su „Mercedes“.

Mums kur kas paprasčiau būtų dirbti su tais, kurie turi sutartį su „Ferrari“, o ne su „Mercedes“. Mes turime išsaugoję senus ryšius su „Ferrari“, mes su jais viską apsvarstome atvirai. Mes niekada neturėjome problemų dirbant su Antonio“.

Anksčiau „Ferrari“ turėjo teisę parinkti vieną iš „Alfa Romeo“ pilotų, bet nuo 2022 m. „Ferrari“ prarado šią teisę, nors ir toliau tiekia jėgos agregatus šveicarų komandai.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2024 sezono taškai: 406
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0