Alonso vs. Button, 2016

2016 Rugsėjo 19 d. 13:59

yzf jau seniai pats save varto. Realiai bet kuris skaiciavimas, net ir blogiausiu atveju, nebutu prastesnis uz yzf daromus nonsensus

2016 Rugsėjo 19 d. 15:09

Gali nepelnyt nei vienos pergalės ir tapt čempionu, nes taškai skaičuojami. Čia viskas aišku, kas priekyje:

Alonso 36 > Button 17

2016 Rugsėjo 19 d. 15:20

SB > Šioje temoje dėl vieno dalyko galiu pritarti YZF. Kaip ir sakė, šioje temoje pilotų įskaitos taškai nieko nereiškia, čia lyginami pačių pilotų pajėgumai, o taškus ir taip kiekvienas gali pamatyti. Tačiau kuo toliau, tuo labiau ši tema nusivažiuoja, nes kas kaip nori tas taip skaičiuoja bei taškus dalina :).

2016 Rugsėjo 19 d. 15:34

Dabar rajono sabaka sėdės ir tylės savo būdoje kaip ir po GB etapo. Aišku išlys paamsėt po Malaizijos, pašiks kokią nesąmonė ir atgal būdon.

2016 Rugsėjo 19 d. 16:36

Stinger> Čia kita YZF/Xtremezo citata iš sezono pradžios:
YZF 2016 03 20 07:42:08 "Taigi po pirmojo etapo, deja, bet negalime uzskaityti tasku nes vienas is pilotu nefinisavo. Nors visa savaitgali Alonsas buvo greitesnis uz Buttona (visos praktikos ir kvalifikacija ir lenktynese iki incidento) bet idiotas gutierezas nusprende pavaduoti maldonado ir padare rimta brake-testa, tuo budu uzbaigdamas Alonso lenktynes. Lauksim kito etapo"
Žodžius, žmogelis savo taisykles taiko taip, kaip jam patogu. Ar galima dar rimtai vertinti šią diskusiją?

2016 Rugsėjo 19 d. 17:26

Kitą kartą reiks popcornų pasiimt. :D Prispaudėt prie sienos tai ir dingo iki Malaizijos. :D

2016 Rugsėjo 19 d. 18:18

Misiulis> tai tu mokek teisingai visas taisykles perskaityti ir suprasti, o ne tik viena taisykliu dali perskaitau ir viskas - visu kitu 'punktu' nebematau.
Atkreipk demesi kad taskas neduodamas uz DNF, jeigu pajegumas buvo +- vienodas. Bet tais atvejais, kai pajegumas yra i vienus vartus (ir ypac artejant lenktyniu pabaigai), ir nera absoliuciai jokiu sansu kad rezultatas pasikeistu - tada taska gauna tas kuris zenkliai greitesnis. Prisiminkime kad ir pacia pradzia, JB vs FA Malaizija 2015, Alonsas gavo taska nes buvo akivaizdziai greitesnis nors ir pasitrauke is lenktyniu del gedimo. Ir atitinkamai paimkime praeita Belgijos etapa, JB nefinisavo ir taskas Alonsui NEBUVO uzskaitytas. Kodel? Nes tai buvo pati lenktyniu pradzia, ir neaisku koks butu buves pajegumas isivaziavus lenktynems. Singapure visas visiems aisku, todel atitinkamai Alonso taska ir gauna.

Sikejau> bet ziurek kaip juokingai gaunasi, tu paloji ant manes, bet vistiek duodi taska taip, kaip ir as duodu. Nu argi ne luzeris esi ka? :)))) Cia siaip pastebejimas is sono, toks juokingas :)))

Stinger> suprantu kad sansu praktiskai nulis, bet jeigu paskaitytum ka Misiuliui parasiau ir poto ta pacia mano citata dar karta paskaitytum, tai gal ir suprastum kokia nesamone bandei pavaryti ir kaip sufeilinai..bet as jau nesistebiu, negali gi pykti ant zmogaus jeigu pas ji nesisuka varikliukas.

2016 Rugsėjo 19 d. 18:42

YZF 2016 09 19 18:18:34 "Atkreipk demesi kad taskas neduodamas uz DNF, jeigu pajegumas buvo +- vienodas. Bet tais atvejais, kai pajegumas yra i vienus vartus (ir ypac artejant lenktyniu pabaigai), ir nera absoliuciai jokiu sansu kad rezultatas pasikeistu - tada taska gauna tas kuris zenkliai greitesnis..."
YZF 2016 03 20 07:42:08 "Taigi po pirmojo etapo, deja, bet negalime uzskaityti tasku nes vienas is pilotu nefinisavo. Nors visa savaitgali Alonsas buvo greitesnis uz Buttona (visos praktikos ir kvalifikacija ir lenktynese iki incidento)..."

2016 Rugsėjo 19 d. 18:45

šiaip pamirštama, kad originali pernai metų tema JB vs FA buvo akivaizdžiai sukurta su tikslu pažvengt (nors egzistuoja ir menka antropologinio tyrimo tikimybė) iš tuometinio Xtremez fanatizmo ir jo tokių pat lanksčių skaičiavimų, kurie prasidėjo dar temoje apie FA ir Kimi. Jis, savaime aišku, to nesuprato, todėl sukūrė šių metų temą ir toliau atlieka tai, ką geriausiai moka. Tiesiog show tęsiasi, nieko naujo, neimkit į širdis :)

2016 Rugsėjo 19 d. 20:10

evbi> nu ir? Ka tu tuom nori pasakyti? Alonsas pirmavo, bet kadangi jis gavo DNF, tai rezultatas neuzskaitomas. Vakar pasitrauke is lenktyniu ne pirmaujantis o atsiliekantis - skirtingi dalykai. Siaip matau hebra biski metosi, todel reikes man aiskiai (punktais) surasyti taisykles, kad butu aiskumas. Tada visiems prasvieses, net ir batonui-efvienas.

2016 Rugsėjo 19 d. 20:30

--== TAISYKLES ==--


A – lenktynininkas
B – lenktynininkas


1) Jei A pirmauja ir abu taip finišuoja, taškas A


2) Jei B pirmauja ir abu taip finišuoja, taškas B


3) Jei A pirmauja, B atsilieka, A nefinišuoja - neskaičiuojama

4) Jei A pirmauja, B atsilieka, B nefinišuoja:

4a) jei lenktynių pradžia ir atsilikimas nedidelis - neskaičiuojama


4b) jei lenktynių pabaiga ir atsilikimas didelis - skaičiuojama (taškas A)


5) Jei abu nefinišuoja – neskaičiuojamaP.S. Jei ginčytina situacija dėl 'atsilikimo dydžio', 'lenktynių pradžios', 'lenktynių pabaigos' sąvokų ir neįrodoma kitaip – neskaičiuojama

2016 Rugsėjo 19 d. 20:49

Nu aš nežinau iš kur tiek kantrybės turiu... OK pabandysiu dar kartą. Kuom pavyzdys su Austrijos GP neatitinka tavo 4b punkto ?

2016 Rugsėjo 19 d. 21:18

Todel, kad didziaja lenktyniu dali (iki 40 rato) ju tempas buvo praktiskai vienodas. Negana to, Alonsas startavo 14 kai JB startavo 3 ir toje lenktyniu stadijoje Alonsas buvo visai netoli JB (kol nepradejo staiga kristi tempas ir galiausiai pasitrauke visai is lenktyniu). Niekur nesimato totalaus dominavimo is JB puses (taip kaip buvo vakar su Alonsu).

2016 Rugsėjo 19 d. 21:39

JB startavo 3? Oi kai norėčiai kad tai būtų buvę :)

2016 Rugsėjo 19 d. 21:41

4 aina nuo a iki z :) cia jau kaip durneliui ta diena susisvies :D

2016 Rugsėjo 19 d. 21:55

Breez@s> ismok atidziai perskaityti kas parasyta. Dar vienas rajono entelektas ziuri i knyga ir mato spyga.

2016 Rugsėjo 19 d. 22:12

yzf o buttonas Baku nepirmavo akivaizdziai ? :D

2016 Rugsėjo 19 d. 22:38

nu cia tai linksma :D,varikliukas pas yzf sukasi kaip reikia,tik beda,kad ne i ta puse,nu pagatavas net kiausukus alonsiaus islaizyti,kad tik irodyti savo neteisinga tiesa

2016 Rugsėjo 19 d. 22:40

YZF>gal jau tu išsigimėli nemokink SKAITYT KAS PARAŠYTA

2016 Rugsėjo 19 d. 22:49

YZF> Jei kalbant normaliai, o nepilant šūdo ant tavęs už tavo nesąmones, tai suprask, kad tavo paties taisyklės buvo tikrai geros, be jokios vietos jokioms interpretacijoms. Buvo visiems viskas aišku, ir dar tie, kurie bandė tave trollint ėmė atrodyt kvailai. O ką dabar darai - tai kelio įvairiausioms interpretacijoms įvedinėjimui atidarymas, po ko tavo skaičiavimai darosi abejotini, o ne faktiški, kaip buvo iki Silverstouno. Tai dabar visi tavęs trolintojai nebeatrodo juokingai. Nesupranto tavo to norėjimo nusižudyti. Gi ir taip aišku, kad Alonsas geresnis, kad ir kaip skaičiuosi vistiek jis bus prieky. Bet ne, imi, pats prišiki ir paskui dar nori, kad kas tavo tą Alonsą mėgtų. Būtent tokie žmonės, kurie mano kad yra didžiausi fanai tam tikro piloto - pridirba daugiausiai to piloto nenaudai prieš aponentus. Nu man tas Alonsas pofik, bet po tavo išvedžiojimų nuolatinių patikėk, didėja antipatija jam, o apie tave net nešneku. Viską normaliai darei iki UK, bet *** ir kažkas suveikė tau, negalėjai kaip koks fanatikas pripažnt Alonso klaidos lygioj vietoj, kurios nutinka net geriausiems - ir nukrypai į šoną. Siūlau nebūt tokiam kategoriškam fanatikui, geriau duok durniams kelią, grįžk į normalų skaičiavimą ir vėl visi troliai atrodys kaip idiotai.

2016 Rugsėjo 20 d. 08:19

Su Misiuliu neina nesutikt - Alonzas, kaip ir bet kuris kitas gali pasirodyti ir stirpiau ir silpniau. Visumoje, jis prieš savo komandos kolegas visada yra žymiai stipresnis, jei dėt viso sezono rezultatus. Bet būna lenktynių, kur pasirodo silpniau - kas čia nuostabaus. Istorijoje buvo tik vienas kuris visada, kiekvienose gonkėse ir kvalose ir trenkėse būdavo greitesnis - tai genialusis šumakeris. Jis aplenkdavo ir naikintuvus ir net su Minardžiu visus būtų dėjęs. O Alonzas tik žmogus, beje.
Kartą viens šumofilas net susinervino, kai pasakiau, kad kažkada Alonzas pasens ir jį patvarkys jaunesnis. Šumofiulams tas nesuvokiama, nes Jų dievo nieks niekada nėra tvarkęs. Au Alonzu kitaip - Misiulis teisingai sako.

2016 Rugsėjo 20 d. 08:24

YZF> Esminis momentas tas, kad tavo dabar nurodytos skaičiavimo taisyklės buvo sukurtos tik dabar, jas pritempiant prie tavo nenuoseklių interpretacijų, o ne anksčiau sukurtos ir tik tau vienam žinomos. :)
Gynybinė pozicija nebloga, bet perkandama :)

P.S. Čia taip sutapo, kad populiariausios forumo temos dingo iš titulinio puslapio apačios? Ar chebra išsigando kritikos ir forumo naujienas padarė sunkiau matomas?

2016 Rugsėjo 20 d. 08:51

1_Protingas> Jo, kai pasenusį Schumį Rosbergas patvarkė, tai rėkei, kad pasirodė tikras Schumio lygis. Tai, kadangi esi visad nuoseklus, kai Alonzą patvarkys jaunesnis komandos draugas, irgi rėksi, kad paaiškėjo tikras Alonzo lygis?
Beje, tavo teiginys, kad "visumoje, jis (Alonzas) prieš savo komandos kolegas visada yra žymiai stipresnis, jei dėt viso sezono rezultatus" nesunkiai paneigiamas faktais.
2001 metais Alonzo komandos draugas Tarso Marquesas visumoj pasirodė geriau nei Alonzas, nes užėmė dvi devintas vietas sezone, kai Alonzo geriausias rezultatas tais metais - 10 vieta. Aišku, tą sezoną sunku priimti už rimtą argumentą, nes abu liko be taškų, bet sakyti, kad Alonzas tada patvarkė komandos draugą, nu sorry, bet neišeina. To paties negalima sakyti ir apie 2004 ar 2007 m. sezonus, kai visumoj tikrai Alonzo komandos draugai nebuvo padaryti. Net ir teiginys, kad pernai Alonzas visumoj buvo geresnis už Buttoną nėra tikslus, nors sutinku, kad ir Buttonas negali būt vertinamas kaip visumoj laimėjęs. Šiemet Alonzas atrodo stipriau už Buttoną, bet sezonas dar nesibaigė. Beje, alonzofilai pro akis praleidžia aplinkybę, kad labiausiai komandos draugus (fizikelas, piqetus, masius, raikius) Alonzas tvarkė, kai turėjo absoliutų komandos palaikymą ir numero uno statusą, kai viskas ant jo buvo statoma (kaip ir ant Schumio savo laiku).

2016 Rugsėjo 20 d. 08:56

Pritariu Misliui. Iki šių lenktynių taisyklės tikrai būdavo aiškios ir viskas suprantama. YZF skaičiavimo metodika buvo nuosekli ir suprantama visiems, kas prisiminė elementarų punktą - vienas DNF ir rezultato nėra. Bet dabar vietos interpretacijoms atsiranda apstu: po kiek % nuvažiuotų ratų yra "lenktynių pabaiga", kas yra "didelis" atsilikimas. Palaikau Alonso visomis keturiomis kovoje prieš Button'ą, taigi esu kaip ir YZF pusėje, tačiau reikia pripažinti, kad šį kartą buvo persistengta. Tikiuosi, kad bus grįžta prie senojo skaičiavimo.

2016 Rugsėjo 20 d. 09:52

Spark> YZF nuoseklumas skaiciavime dingo net ne nuo Singapuro, o nuo Didziosios Britanijos GP.

2016 Rugsėjo 20 d. 09:58

Ką ir bekalbėt kai Alonso suktukas drėgnoje trąsoje buvo prilygintas crashui, kurio niekaip neįtakojo pats šoferis :)

2016 Rugsėjo 20 d. 10:14

evbi, tikrai taip. Tiesiog atkreipiau dėmesį, kad šį kartą reakcija neapsiriboja vien patyčiomis, tačiau ir konstruktyvia kritika, leidžiančia manyti, kad bent jau skaičiavimo metodika buvo tiems žmonėms aiški.

2016 Rugsėjo 20 d. 11:01

ekskremente>>> kad as daviau taska tavo mylimam pupuliui alfonsui tuo pat metu kaip ir tu nieko nereiskia, tik parodo mano nuosekluma ir sistemos skaiciavimo laikymasi, o tu jam vistiek gali visada uz bet ka duot, ar batonui neduot, ka jau ne karta irodei :D vat cia tai tikrai juokinga.

O mano skaiciavimo sistema yra visiskai paprasta, ir mineta ankstesnese temose, bet dabar dar karteli special for you pakartosiu. Kad taskas duodamas tam pilotui kuris finisuoja auksciau, ar nuvaziuoja toliau lenktynese, ir visiskai nesvarbu ar turejo jis problemu ar ne. Nes net jei ir turejo tai pagal tavo teorija kas butu jeigu butu, gal jis pats su savo vairavimo stiliumi ar peragresyviais bolido reguliavimais ir issisauke tas pacias problemas. Nes komanda 100 kartu is simto pasirinks toki pilota kuris stabiliai daves bolida iki finiso kiekvienose lenktynese, vietoj tokio kuris greitas vienam rate o antram ji sudauzo ar uzdrozia varikli ar padangas ar da beleka ir nebaigia lenktyniu. Beto gebejimas vaziuot ir su gendanciu grabu ar nedavesti grabo iki gedimo irgi itakoja piloto meistriskuma, kas ji ir padaro visumoj geresniu ir greitesniu.

2016 Rugsėjo 20 d. 17:06

Misiulis labai teisingai parase...va kol alonso turejo saugia persvara 3:1 YZF dar nusileido ir dave taska buttonui :D bet po to kai persvara pasidare tik 1 taskas prasidejo GB etapo skaiciavimai ir panasiai :D matyt issigando kad pagal jo pradines taisykles buttonas gali pavyt alonsa tai ir prasidejo interpretacijos :D

2016 Rugsėjo 20 d. 20:32

Ahahaha, "skaitau ir negaliu patiketi"... tai pasirodo paskutinius 2 metus mano skaiciavimas visgi buvo puikus, nuoseklus ir labai teisingas ???!? Ir tik va nuo praeito etapo (arba Silverstono) jis blogas?? O iki tol - viskas buvo ok??? Ahahahaha. O tai ka tuomet reiskia tie simtai postu apie tai koks "***, durnas, issigimeliskas, trenktas, nenormalus" tas mano skaiciavimas paskutinius 2.5 metu?? Ot luzeriai visiski :):):):):) Isverstaskuriai, bandantys kazkaip gudriau pasirodyti :):):)

O jeigu rimtai, tai Misiuli nezinau kuom tau uzkliuvo tas Silverstonas. Eilnis etapas. Galbut anksciau butent tokia situacija nepasitaike, tai ir atrode kad taisykles kitokios?. Bet gi Silverstonas yra praktiskai tas pats kas siu metu Australijos GP: Alonsas pirmauja, ivyksta 'pasalinis faktorius' (avarija), rezultate taskai neskaiciuojami. Kas Silverstone kitaip? Nieko kitaip. Turiu jus nuliudinti, as visa laika skaiciuoju vienodai.

Kaip suprantu su Austrija jau pabaigem (ir Breez@s jau suprato kad Austrijoje JB trecias startavo), tai dabar reikia pabaigti su Silverstonu.

Anglijos etape as gi nedaviau Alonsui tasko, nors jis buvo uz JB greitesnis? Nedaviau. Tai kas per klausimai? Etapas tiesiog buvo neuzskaitytas nes buvo avarija ('etapas su incidentais') Nebutu tos avarijos, Alonsas gautu taska. Dabar avarija ivyko, taskai neskaiciuojami. (3 punktas) Ar tu norejai duoti JB taska uz tai, kad jis kiekviename rate gaudavo nuo Alonso? Cia tai butu visiska nesamone. Letesniam pilotui taskas. Priestarautu visai sitai idejai ir prilygtu paprastam Pilotu Iskaitos vertinimui.

2016 Rugsėjo 20 d. 21:05

Xtremezai> bet juk incidentas Silverstoune ivyko del Alonzo klaidos ir jis juk finisavo! Tai kodel nera tasko ismintingiau vairavusiam, klaidu isbengusiam ir auksciau finisavusiam Buttonui?! Kokio sudo tu susisoves?

2016 Rugsėjo 20 d. 22:52

evbi sitas klausimas taip ir liks neatsakytas man rodos :DDD nes cia jau bandyta vartyt buvo kad kad piloto pajegumas ar kazkas tokio avarijos neitakojo...net nemoku paaiskint kaip jis ten isvarte alonsa bet gavos kaip visada :D esme kad visa laika varyk 120% galimybiu ir daryk avarijas ir busi the best nes busi greiciausias :DDDDD

2016 Rugsėjo 21 d. 10:39

evbi > ką norėjai pasakyt apie 2004-uosius nesuprantu, bet kai tu to sezono nematęs tai turėk savo susiskurą istoriją - ji šumofilams padeda išgyventi. O 2007-ieji tai klasika. Sezonas už kurį Alonzo atsiprašė tiek Maklaren tiek ir Denisas. O kodėl reikėjo atsirrašyt? Gal dėl to, kad "lenktyniaujame prieš Alonzą?" bet manau ne vien dėl to! Jei komanda būtų paėmusi Kemiltoną, siautėjantį Vengrijoje ir privertusi laikytis komandos taisyklių, ko pasekoje Alonzas nebūtų baudos gavęs, tai kiek manai taškų būtų tada Vengrijoje jis atsivežęs? O tuos taškus pridėt bendrai įskaitai?
O beje tu mokėtum suskaičiuot kiek metų praėję nuo paskutinio Alonzo titulo iki dabar? O kiek buvo praėję kai šumis grįžo "nusenęs"? O juk 204-ais Jis buvo genijų genijus - visus toli užpakalį palikęs! Mokėtum šiuos skaičius palygint? O jei dar pridėtum koeficientą, kad šumis genijus, "mastierstvo niprapjoš" ir "su Minardžiu visus padarytų"?

2016 Rugsėjo 21 d. 11:10

evbi> as jau esu kartojes desimtis ar simtus kartu, bet tokiems kaip tu nedaeina. Tam kam rasyti dar karta? Ar tu neesi toks kvailas?

Mes neskaiciuojam cia saugiausio ar maziausiai avariju padarancio ar maziausiai masinu gedimu apturejusio ar maziausiai baudu gavusio piloto. Nekarta sakiau, kad lyginamas GRYNAS PILOTO GREITIS, atmetant visus tuos etapus kai 'buvo incidentai', kurie neleido pilotams tvarkingai, be problemu uzbaigti lenktynes.

Kokie tie incidentai? - siuo atveju neesme. Jei jie buvo - tasku neskaiciuojam (nebent tas atvejis, kai incidento atsiradimas neitakoja galutinio rezultato - ar su ar be, vistiek kazkuris pilotas butu garantuotai greitesnis).

2016 Rugsėjo 21 d. 11:15

1_Protingas> beje, kalbant apie 2004 metus, ar zinojai kad Trulis per visa savo karjera F1 yra pasiekes tik viena pergale? Ot talentas neeilinis...daugumos cia bandomas liaupsinti. Tik viena pergale, ir viskas. hehehe.

2016 Rugsėjo 21 d. 11:36

Čia žiūriu beprasmė konstruktyvi diskusija su Alonzofilais. Belieka konstatuot, kad skalbykla veikia pilnu pajėgumu.

2016 Rugsėjo 21 d. 11:50

YZF nu tai dar karta kartoju jai pilotas spaudzia per smarkiai ir padaro klaida(islekia is trasos GB etapo atveju) tai jis jau greitesnis ??? tai buk diedas turek kiausinius ir pripazink kad jai neprotingai perspaudi virs savo ir bolido galimybiu nereiskia kad tu greitas reiskia kad tu zioplas :D

2016 Rugsėjo 21 d. 15:20

YZF, perskaityk tai: “I got a really good start, got alongside Bottas, but Hulkenberg's car came across the circuit,” the Briton recalled, “I didn't see it until he was right in front of me, facing the wrong way. I lifted and pulled to the right, but there wasn't much room to go right and I tagged Bottas with my front wing. That broke, together with the brake ducts and the floor, so I pitted at the end of lap one. I got a new nose, a new set of tyres, but the car was damaged and I running with a lot less downforce than normal.” O dabar perskaityk tai: "atmetant visus tuos etapus kai 'buvo incidentai', kurie neleido pilotams tvarkingai, be problemu uzbaigti lenktynes." Atsaką turėsi?

2016 Rugsėjo 21 d. 17:24

lol tai aisku kad tures :Ddaug maz tokiam stiliui. alonso da best jis vistiek butu tvarkes batona :D taskas alfonseliui islieka ;)

2016 Rugsėjo 21 d. 18:30

Tai yzf vel save paneige, sakai, kad tik grynas piloto greitis neitakojamas aplinkiu situaciju, bet, kad Buttonas Singapure buvo avarijos auka su nulauztu sparnu, del ko nukrito i rikiuotes dugna, tai jau nesiskaito kaip salutinis veiksnys? Daug salutiskesnis reiskinys yra, kai pilotas pats nesugeba suvaldyti bolido ir islekia is trasos :D

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794