Alonso vs. Button, 2016

2016 Gegužės 30 d. 10:29

Extrymezai, kur naujas f-1.lt šūkis ir dizainas? Nusibodo jau laukt. Paklausk ten kolegų redaktorių.

2016 Gegužės 30 d. 10:46

Oho, kaip Alonso mylėtojai suaktyvėję... :) Gaila tik, kad tas suaktyvėjimas būna tiesiogiai proporcingas Alonso rezultatams :) Pernai ko tai mažesnis buvo, tik Xtremezo logaritmai ir išvestinės, kai Alonsas, net pasikrovęs,"darė" Buttoną, pagyvindavo temą... :)

O šiaip tai skaičiavimo metodika iš esmės gera, bet tobulintina ta prasme, kad tikrai reiktų atsižvelgt, dėl ko pilotas nefinišavo, nes jei pats įkali į barjerus ar kitą bolidą ir pasitrauki, nėra teisinga, kad tavo finišavęs kolega negauna taško. Taip kad, jei objektyviai, kol kas ne 3:0, nors Alonsas ir veda.

2016 Gegužės 30 d. 11:14

Pritariu evbiui.

O kad pastaraji cia pagavau (o norejau jau eiti i jusu puslapi) tai kreipsiuos pasinaudojes proga. Nepamirskit po race ideti idomiosios statistikos straipsnio, tai pati idomiausia dalis po varzybu, kuria kaip tycia abu saitai pramiegojot po ispanijos.

2016 Gegužės 30 d. 12:21

Misiulis, gera pastaba, bet ne visada norus išeina greitai realizuoti, nes projektas savanoriškumo pagrindu, visiems laiko trūksta, o norinčių prisidėti straipsniais ir naujienomis nelabai yra... Gal nori prisijungt prie mūsų komandos?

2016 Gegužės 30 d. 12:23

Klepsidra>O, žmogus: aiškiai ir suprantamai. Dėkui. 1_Protingas>Tas "Inkaras", Alonsas, nuleido JĮ ant žemės, tad net nėra ką kalbėt. JIS padarė daug skriaudos įvairiem veikėjam, Alonsas ištaise - visi laimingi.

2016 Gegužės 30 d. 13:53

ne nu bliamba tu matai jau antakio fanai tarpusavy rietis pradeda :D protingas ant sb varo kuris buvo ir yra fernandinijaus fanas iki kaulu smegenu :D ir da sumofilu isvadino :D chebra nesolidu sakyciau :D

na ka pereinant prie skaiciavimo ir lenktyniu :D tai saunu kad pagaliau zmones pradeda sneket kokia *** yra egztrymeso sistema :D neveltui as skaiciuoju visai kitaip :) na bet eikim prie esmes :) tai vel alfonsas lygina rezultata ir pasidaro sciocikas JB 3:3 FA. Tik bliamba kazkaip keista kad trecia pagal pajeguma makgonda gavo malku belenkaip da ne tik nuo ferari bet ir force indijos :)

2016 Gegužės 30 d. 14:13

Klepsidra, kad tu kažkokia skaičiavimo sistemą pasirinkai, tai visiškai nieko nereiškia. Jei tu pasirenki palankią Alonsui sistemą, tai kiti gali pasirinkti palankią Buttonui

2016 Gegužės 30 d. 17:30

Sensejus>Jo, gal Protingas užgėrė, ar kas buvo, ar ironija pamiršo. Visgi aš su tavo 3:3 nesutinku, nu tu sakyk ką nori. Gi Alonso nevažiavo Bahreine. Kaip tu gauni 3:3? Aš iš rezultatų matau 3:2 Alonso pusėje. VodafoneMC>Nėra tų palankių sistemų. Alonso 3, Buttonas - 2. Taškai? Alonso 18, Buttonas - 5. Story continues.

2016 Gegužės 30 d. 21:41

Oficialus pranesimas: noriu visus skaiciuotojus ispeti, jog cia yra mano sukurta tema ir joje taikoma mano skaiciavimo metodika (kuri, beje, yra labiausiai neutrali ir nesaliska). Todel visi skaiciuotojai, naudojantys kitokias metodikas bus traktuojami kaip 'komentaru rasymas ne i tema', uz ka, kaip zinia, yra skiriami ispejimai ir banai.

2016 Gegužės 30 d. 22:09

Xtremezai, o man neskirsi bano už tai, kad parašiau, jog reikia pilotui skirti tašką, jei jo kolega nebaigė lenktynių dėl savo klaidos? Jei vistik žadi banint, tai tada atsiimu savo žodžius ir sakau, kad objektyviausia, kai Alonsui visada duodamas taškas, net kai sufeilina, kaip Melburne...

2016 Gegužės 30 d. 22:38

YZF visai kaip VVP elgiasi, jei jūs prieš mane jūs priešai ;)

2016 Gegužės 30 d. 23:05

Cia mano smelio deze ir mano taisykles :D
Gal jus jam niuchint *** pasiulykit ir lai skaiciuojasi ka nori vienas :D

2016 Gegužės 31 d. 09:27

Xtrymzas tikrai nešališkai skaičuoja Alonso taškus. :D Ir kaip visi minėjo - sistema nėra tobula. Bet gal geriausia, kokia galima sukurti. Nes net per sky tokie mini battle taikomi.

2016 Gegužės 31 d. 09:31

Siūlau niūchint bybį ir lai skaičiuoja ką nori vienas.

2016 Gegužės 31 d. 10:29

evbi > tu vis negali neapsijuokęs - tuo ir esi žavus. Visi puikiai pamenam, kad Butono visi taškai įskaitoje sukaupti vienose lenktynėse, kur Alonzas, prisivijo ir važiuodamas paskui Butoną gedo. Apgailėtinai atrodai viso sezono rezultatus bandydamas pritempt vienam atsitiktinumui. Šymet šansų mažiau, nes Maklarenai dažniau taškus gauna - tad sunku tu bus sulaukti tokios progos ir teks vėl grįžti prie tų metų, kaip ale Trulis Alonzą tvarkė. Pats tiesa pasakius nei matei nei girdėjai, bet kažkas šumofiliškas bridą numetė petriesdamas, tai pasigavęs mėgsti kartos. teks prisimint.

2016 Gegužės 31 d. 10:31

Stinger> pasidalink vaizdine medziaga, kaip tau sekasi tai daryti

2016 Gegužės 31 d. 10:33

kaip suprantu, kai kuriems neuztenka ne statistikos, ne kontraktu detaliu, ne fakto, kad buttono karjera siemet baigsis ar tesis kazkur williams - vistiek spangsta kazka ir bando pritempti. buttonas niekada neprilygo alonsui ir niekada jau neprilygs. good luck.

2016 Gegužės 31 d. 11:56

Ei, Klepsidra, numesk savo mail. :)

2016 Gegužės 31 d. 13:29

SB>>>nu nevaziavo tai nevaziavo, o cia ka pakeles stulpo kad genijus nevaziavo? :D cia to paties antakio problemos kad susivare ir nevaziavo. Taip sakant batonas protokole yra yra, alfonso nera nera, tai kas geriau kad esi ar kad nesi? manau kad esi, uztai batonui ir taskas. Man visiskai vienodai kad gal vienas ten rata ar kelis ratus vaziavo greiciau ir uzdrozes savo makgonda nedavaziavo iki finiso. Cia ne kazkoks sprintas ar kvalifikacija kur reik viena rata kuo greiciau nuvaziuot, tokiem skaiciavimam mes ir turim kvalifikacija. Galit jos rezultatus skaiciuot :D Na o mes skaiciuojam kuris yra visumoj greitesnis pilotas o ne gryno greicio vienam ratui prasme :) Ir praeitais metais bulkute uzkrove malku feilonsui nesunkiai, o siemet kolkas eina lygiai.

1_Protingas>>> a tu vel pradedi su savo batono taskais vienose lenktynese :D kai pats feilonsas praito sezono 90 procentu tasku vienose lenktynese gavo tai tavo tokios kalbos grynai puodo juokimasis, kad katilas juodas :D tuo labiau kai katilas keturiose gonkese gavo taskus, o puodas tik 2 :D beje ir siemet jeigu ka kolkas pakeles stulpas yra stabilesnis ir jau gavo taskus trijose gonkese kai alfonsas tik dvejose :)

2016 Gegužės 31 d. 14:22

Senshikejus> "Na o mes skaiciuojam kuris yra visumoj greitesnis pilotas o ne gryno greicio vienam ratui prasme" - ka tu cia dabar skaiciuoji? Cia as skaiciuoju, o ne tu. Aisku tau? Eik is cia su savo skaiciavimais!! Gryna greiti skaiciuoja ziuredamas i protokolus. Cirkininkas, lol.

2016 Gegužės 31 d. 14:34

Ką tu čia skaičiuoji vienas. Jeigu sukūrei temą bendram forume, tai kas nori tas ir rašo savo nuomonę. Skaičiuokis ant šikpopierio namie ir klijuokis ant sienos rezultatus, o bendram forume neaiškink ką čia daryt, ar čia savo asmeninę temą pasikūrei ?

2016 Gegužės 31 d. 14:41

Stinger> mano tema, mano skaiciavimo metodika (naudojama nuo praeitu metu), nepatinka - kurk savo tema su kitokiu skaiciavimu. Pilna zmoniu kuriems mano variantas tinka, jiems sita tema irgi priklauso. O tu - laisvas.

2016 Gegužės 31 d. 15:00

Ei gi nepyk, leisk dar pažaist biškiuką savo smėlio dėžėj...

2016 Gegužės 31 d. 16:33

Sensiejau > nu va - patc matai, kad kai Alonzas gauna taškų tai vis daugiau ne Batonas. Šumofilų pasvaigimai bandant taškais gali būti sulyginti su Rozbergo ir Kemiltono situacija - kai Kemiltonas gedo kiekvienose gonkėse, tai Rozbergas pasirodė geriau. Vadinasi patc kiečiausias šoferis? LOL

2016 Gegužės 31 d. 19:08

YZF durnius ir jam tai patinka. :) Niekas jam nepritaria, niekas nesutinka su jo skaičiavimo "sistema" (kabutėse, nes tai net sistema sunku pavadinti), bet jis vis vien savo rašo. Jau ko, ko, bet proto šiam daunui pagailėta buvo.

2016 Gegužės 31 d. 19:37

Kaip 1_Protingas teisingai pastebėjo, tai tikrai Rosbergas šiaip yra lievas šoferis, o tiek prieš Schumį pirmaudavo, tiek daba prieš Hamiltoną pirmauja tik dėl to, kad anie dažniau gedo/genda...

2016 Birželio 01 d. 10:09

evbi > o nuo kada šumakeris kažkoks mato etalonas? negi pagal tą lūzerį galima būtų lyginti kažkieno pajėgumus? Jau pasakei tai pasakei. Tas pats kaip pagal kokį Masą lygint... Nors pamenu istorijoje buvo tokių, kurie rėkė, kad Masa kai dėl Alonzui dabar. Ir tikrai buvo pagrindo, nes į fiatus perėjęs su šumakeriu lygiai varė pradžioj...

2016 Birželio 11 d. 20:48

ir vel JB savo vietoje

2016 Birželio 11 d. 21:19

Na jam aišku nepadėjo lockupas hairpine, bet jau čia jo kaltė. Šiaip gera kvalifikacija Mclarenui, variklio trasoj pasiekti Q3, jau vis šis tas.

2016 Birželio 12 d. 23:05

Po Kanados GP, del Buttono bolido gedimo, rezultato neskaiciuojame, todel islieka 3:0 (FA:JB). Visi heiteriai isidemejo?

2016 Birželio 13 d. 00:21

na ka galima pasakyt apie sias lenktynes :D eilini kart pasirode makgondos ***, duot mygtukui vaziuot varikliui sunkioj trasoj su varikliu kuris jau 4 lenktynes prabeges :D nu tai ir sudege be didesniu ceremoniju :D o da paskum ir alonsui liepe kranelius prisukt ir leciau vaziuot kad ir tas neuzdroztu, tai vargsas ir savo taskeli vargana viena prarado. Na bet gi esme ne iskaitos taskai, o taskai sitoj rimtoj sistemoj, ir taram taram tadadam skamba fanfaros nes pagaliau siemet alfonsas issiverzia i prieki pries pakeles stulpa ir rezultatas pasidaro FA 4:3 JB.

2016 Birželio 14 d. 12:35

Gaila parūko Batonas, būtų patvarkęs konkistadorą. Kelis ratus iki nusprogimo sėdėjo prilipęs DRS'ą atsidaręs, o Alonsas negalėjo atsiplėšt. Faktiškai reikėtų skirti tašką Batonui, nes akivaizdžiai greitesnis buvo, nu bet parūko Civicas..

2016 Birželio 14 d. 14:19

aisku, kad butu patvarkes - turejo sansu iki podiumo nusigauti. faktiskai reiketu jam trecia vieta skirti, o ne Bottui

2016 Birželio 14 d. 15:57

Stinger> kaip tu vertini Sensejaus rezultata tuomet?

2016 Birželio 14 d. 17:48

Nelabai suprantu sensejaus skaičiavimo sistemos, bet esu tikras, kad ir nenoriu suprast. X skaičiuoja gana teisingai. O, kad JB sėdėjo ant FA uodegos - nelabai ka reiškia, padangos buvo skirtingos ir akivaizdžiai ultros neveikė taip, kaip tirėjo veikti.

2016 Birželio 14 d. 19:01

Misiulis> Sensejus gi trolina, nekreipk tu i ji demesio. Jis galvoja kad i jo paistalus kazkas kreipia demesi, bet naivuolis smarkiai klysta galvodamas kad jis yra zvaigzde.

2016 Birželio 14 d. 19:35

Tai kai tu kartais nusiskaičiuoji į lankas tai aišku, kad belieka trolint Sensėjui. O į temą, prisiminus kvalą, kai Batonas pabuvęs oro maišu (kaip kadaise Massa) sugebėjo ištempt Genijų į Q3, aišku be mygtuko maišo Q3 nieko nebuvo įmanoma nuveikt. Taip pat ir lenktynėse buvo lėtas. Reiktų pripažint kad talentas šį savaitgalį kažką ***ovai susireguliavo, Batonas tiesiog buvo greitesnis, gaila nepavyko to realizuot.

2016 Birželio 14 d. 20:24

Stinger> tai galetum atsakyti i mano klausima?

2016 Birželio 15 d. 07:19

Q3 JB nuvaziavo su stabdymu paskutiniam posukyje - ar jis planavo Alonso i boksus itempti?

2016 Birželio 15 d. 09:34

Ką tau atsakyt ? Sensėjaus skaičiavimų aš nežiūriu, tiesiog smagiai patrolina kartais. Kaip koks anekdotų skyrelis.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0