Alonso vs. Button, 2016

2016 Birželio 20 d. 20:44

Ir pradedu nemėgti ne dėl atėjusios sėkmės, o dėl pačio piloto elgsenos, kalbėjimų. T.y. būtent tai, dėl ko SV mėgstu labiausiai. Bičas visad buvo ir liko po pirmo ir po kitų titulų toks pat fainas. Teeeeeip, buvo visokių šūdų ir heiteriams progų užsikabinti, pz perkreiptas snukis po nevykusių lenktynių ant podiumo, bet jis niekad dėl to nekaltino komandos ir ant jos nepyko savaitę laiko ir juolab viešai. Buvo istorijų ir su Webberiu, bet irgi patys turit suprast, kad negali būti geriausiu draugu bičui, kuris padeda tavo pagrindiniam konkurentui (Alonso). Žodžiu. SV pamėgau dar kai jis BMW test pilotu buvo (tais laikasi važiuodavau pilnus sezonus ant F1 Challange su botais ir savo komandos draugu savo paties sukurtoj komandoj visad turėdavau Vettelį). Ir koks jis buvo fainas nuo BMW laikų - toks ir liko fainas ir paprastas.

2016 Birželio 21 d. 00:02

Megti Vetteli del elgesio yra sorry, bet mazu maziausiai keista. Aussie Grit rekomenduoju paskaityti - nors ir one side of the story, bet pavyzdziu daugiau, nei pakankamai. Nepasikeles bicas teisininku rastais po Multi 21 kai mojavo - kada Alonso yra "pasikelimu" padares kazka panasaus? Ferrari Vettelis tiesiog yra susitaikes su situacija, uz ka respect - is esmes tas pats, ka daro Alonso McLaren.
Zodziu norit, kad pilotas butu geras ir idomus, bet neduok dieve kazkuo issisoktu, nes visi geri niekada neissisoko - Legenda neturejo Adelaidziu, Jerezu, Monako parkingu, Austrijos 2002 ir t.t, Senna neturejo dvieju is eiles Japonijos GP ir begales kitu epizodu, Vettelis neturejo Multi 21, Turkijos ir pan, Alonso neturejo Hungaroringo, Hamiltonas tikrai nera isstumes Rosbergo, tikrai nemelavo Australijoje ir pan - Ricciardo pasisakymas sitoje vietoje dar yra tokios gelytes...

2016 Birželio 21 d. 00:34

Žodžiu, tobulų nėra. Dėl Ric - tai sakau, kad tik pradedu jo nemėgti. Iki Monako mėgau jį, stebino savo gerumu, o ir nuolat linksmas, gerai prikolina. Bet matysim kaip toliau jam klostysis, kai gavo tokį komandos draugą. O SV turėjo itin nepatogų sezoną 2014-liktais, ir aš kaip jo fanas laukiau tokio sezono, laukiau itin nesėkmingo sezono, kad pamatyčiau kas jis ištikrųjų. Ir pasimatė. Šaunuolis, kaltino save, buvo itin fainas Ricciardui, kai jam nupuldavo pergalės, sakyčiau net nustebino savo fainumu tokį sunkų sezoną. o ir tos fainos istorijos (beveik tobulos pasakos), kaip po pergalių ar iškovoto titulo pats SV padeda komandai kraustytis, kad visi galėtų kartu švęsti. Mėstu jį, nes kogero kažkiek tapatinuos su juo, pats panašiai elgčiaus jo vietoje. Bet taip, turi ir SV savo tamsių pusių, o neabejoju, kad Webberis nesikuklino jų ir pariebinti, išryškinti. O šiaip - Aussie Grit paskaitysiu, manau vienaip ar kitaip turėt būti įdomu. Ačiū.

2016 Birželio 21 d. 08:18

Biski Stinger realybes smugis i akis:

Ratu laikai, FA vs JB, Baku GP. Nuo 36 rato pas Alonso pradejo kristi laikas, o JB ji aplenke 38 lenktyniu rate:

https://s32.postimg.org/sd5codyvp/FA_JB_Baku.jpg

Taigi lenkimas ivyko jau tada, kai FA turejo problemu.

2016 Birželio 21 d. 10:30

Nepavargai dar triusikų skalbt ? :)
Esmė jau nepirmą kart rašau, kad Talentas kelintą savaitgalį iš eilės grybauja su nustatymais lenktynėms. Arba nebepavažiuoja. Kad ir dabar nors ir pirmas į pitus kviečiamas buvo, Batonas iškart ant šiknos pasikabino, aplenkė po kelių ratų ir tas tipo "užstrigo". Aš žiūriu bendrą paveikslą, o ne kad jis ten kažkuriam rate sulėtėjo, sugedo, ar nesugedo. O bendras paveikslas ne kažką Konkistadorui, ir jau ne pirmas lenktynes. Susireguliuoja kvalai, kad Batoną padėt, o lenktynėse krenta kaip lapas rikiuotėje.

2016 Birželio 21 d. 11:32

Na ka visi pamatem aiskiai kaip batonas buvo visas lenktynes greitesnis uz talenta. Taip dare alonsa kad net graudu ziuret, nuo pat pradziu skaityk ant siknos pasikabines vaziavo nors startavo is visiskos siknos skaityk, kol galiausiai aplenke kaip vaika. O alfonsikas kai pamate kiek gedos apturejo nuo to lenkimo, ir zinoma del egztremezo skaiciavimo metodikos, kad tik taskelio neprarast vel vaziavo i boksus. Taip kad sezono rezultatas vel issilygina ir yra JB 4:4 FA.
Lol egztremezai pats parodei laikus kur matyt akivaizdziai kaip antakiui nieko nenutiko :D ar tu cia nori pasakyt, kad 40 rate jo tempas vel dviem sekundem pagerejo tik deka jo talento, kuris dabar dar padidejes ir jau priduoda nebe 0.6 bet cielas 2sekundes? :D

2016 Birželio 21 d. 13:41

Stinger> Ahahahahahaha. Bendro paveikslo ziuretojas. Tai vistik uzsifeilinai ir tiek ziniu. Esme ne bendras paveikslas, o tame, jog jeigu FA neturetu techniniu problemu, jo Buttonas taip ir nebutu aplenkes iki pat lenktyniu galo. Neaplenke pirmus 38 ratus, nebutu aplenkes ir per likusius 13 ratu. O tu cia bendra vaizda ziuri, toki koki pats nusipiesei sau galvoje. Sakiau kad melagis esi ir tavim tiketi negalima.

2016 Birželio 21 d. 14:49

Sensiejau > tai suprask i Rozbergius užvežė Kemiltonui, ane? Lygiom sąlygom :)

2016 Birželio 21 d. 16:27

Užsifeilinau... Nu kaip kam. Tavo faktai amžinai paremti kas būtų jeigu būtų ir amžinai iš to darai išvadas. O mano faktai juodu ant balto. T.y. buvo lėtas ir padėtas į pavėsį. Tas sugedimas jau post factum.

2016 Birželio 21 d. 19:30

Stinger> taigi as tau pries akis daviau irodyma kad tas sugedimas ne post factum o pries lenkima buvo. Ka tu cia dar bandai vynioti? Viskas juodu ant balto, pateikta. Ar nesiseka suvokti?

2016 Birželio 21 d. 21:11

Stingeri > tai pagal tave Kemiltonas Baku irgi buvo lėtas ir Rozbergo padėtas? LOL. Alonzas visose treniruotėse ir kvaloj buvo greitesnis. Ir todėl ir varžybose važiavo priekyje Butono. Tačiau gale varžybų krito tempas ir Alonzą pradėjo lenkt kas netingi, o komanda pašaukė jį į bokus dėl gedimo. Tai jei tu nori pasakyti, kad Alonzas su sugedusiu bolidu yra lėtesnis nei Butonas su normaliu, tai nesiginčiju. Bet jei tu nori pasakyti, kad 3 dienas priekyje važiavęs Alonzas kelis ratus važiavo lėčiau nei Butonas ir pasitraukė, tai vadinasi yra padarytas, tai tu paprasčiausias pataloginis šumofilas. Gi pats matai, tik gaila, kad sau padėti negali. Bet lankykis čia - mes tau padėsim... tik ir pats turi norėt. Bet čia ir yra sunkiausia pataloginiam - pripažinti, kad yra nesveikas...

2016 Birželio 21 d. 21:14

yzf visai pabludo,alonso prisiktu trusiku telemetrija is kazkur istrauke ir demonstruoja,eik junk skalbenke

2016 Birželio 21 d. 21:18

1P>nu kur greitesnis,jei butu greitesnis,tai nuo pat pradziu nuo buttono butu atsipleses,bet gaila viskas buvo atvirksciai ir buttonas prisivijo alonsa,nu davai nebuk ir tu is tos pacios padpolnos skalbyklos

2016 Birželio 22 d. 06:13

Kelis ratus lėčiau važiavo... Atsisiųskit gal lenktynių įrašą dar kartą ? Nuo pat pradžių buvo lėtesnis lenktynėse. Ar jau tada buvo sugedęs ? Teisingai Arnius sako, išlįskit iš tos skalbyklos vieną kartą.

2016 Birželio 22 d. 10:13

Atsisiunčiau - pažiūrėjau. Normaliai važiavo. Problemos prasidėjo į lenktynių galą, prieš išimant iš trasos Alonzą. Atsisiųsk i pažiūrėk. Nors trolinimui to nereikia "vistiek šumis geriausias"... Ane?

2016 Birželio 22 d. 10:35

Žmogau, prie ko tą Šumį kiši ir kiši... Jeigu negarbinu Alonso kaip pats, reiškia šumofilas ?

2016 Birželio 22 d. 14:57

Jo.

2016 Birželio 22 d. 16:45

Nepriimk to kaip įžeidimą, bet siūlau nedelsiant pasitikrint galvą pas savo gydytoją. Pačiam bus geriau.

2016 Birželio 22 d. 18:38

Stinger> Jeigu Alonsas butu letesnis lenktynese nuo pat pradziu, Buttonas ji butu aplenkes lenktyniu pradzioje. Kas trukde? O gal aplenkti nesigavo, nes nebuvo Buttonas greitesnis? Alonso lenktyniu ratu laikai rodo ta pati - 36 rata dar uzbaige su normaliu laiku, 37 rata jau pradejo vaziuoti 0.5sec leciau, o 38 rata jau vaziavo net 2sec leciau. Buttonas 38 rato pabaigoje ji ir aplenke (nes buvo netoli. Butu toli, butu aplenkes dar po poros ratu). Tuo metu Alonsas jau vaziavo ~2sec per rata letesniu tempu. Ir poto likusieji ratai buvo po 2-3sec letesni kol pabaige lenktynes. Taigi isvada paprasta: tu (ir visi kiti) supranta, jog Buttonas Alonsa aplenke del to, kad anas turejo tech problemu (ka as, budamas protingas, pasakiau is karto po lenktyniu), bet tu zinoma budamas bukas, negali pripazinti jog susimovei, todel rasai nesamones ir toliau. Bet skaudi gyvenimo realybe yra ta, kad nesamoniu rasymas faktu nepakeis, kiek besistengtum ir bebandytum. Soriukas.

2016 Birželio 22 d. 20:03

Aš čia įžvelgiu palyginimą su durnynu. Tu būdamas pacientas rėkauji aš Napoleonas. O aš, kaip gydytojas, vis sakau, ne brangusis, tu ne Napoleonas. Bet žiūriu liga progresavus negrįžtamai, gydymas beviltiškas.

2016 Birželio 22 d. 23:38

Stinger>Tu čia kas būsi: slaugydotas, ar psichiatras? Nesivartyk čia, gandro tikrai nematai.

2016 Birželio 23 d. 03:07

yzf>atsakyk i paprasta klausima,ar alonso buvo greitesnis uz buttona iki jam sugedo bolidas ir kiek jis buvo greitesnis,nes gi cia alonso,jis gi paliubomu greitas labai,ar jis tik tarmozino buttona?

2016 Birželio 23 d. 03:13

sb>nesivartyk,su kliento marskiniais ir gandras nepades,linkiu issivduot is vasaros 5 labirinto,laikom kumscius

2016 Birželio 23 d. 11:25

Stinger > malonu kai esi protingiausias ir gražiausias. Sėdi už klaviatūros ir visus gydai. Diagnozuoji ligas, mėtai patarimus. Koks tu sau šaunus! "300 minčių sekso pačiam su savimi" - kažkada dainuodavo "Zvuki Mu" Mamonovoas! Labai panašu tau pačiam su savimi!

2016 Birželio 24 d. 09:34

Arnius> Alonso buvo priekyje Buttono, ir islaike nedideli bet stabilu atstuma. Ar buvo akivaizdziai greitesnis? Ne. Ar butu lenktyniu pabaigoje nuo JB atitrukes? Gal. O gal ir ne - nezinia. Ar buvo priekyje JB? Taip, buvo priekyje. Kas dar neaisku?

2016 Birželio 24 d. 11:12

yzf>ten truputi susimaisei,turejo buti "ar buvo alonso akivaizdziai letesnis?taip.Nes lenktyniu eigoje vis kazkas isisprausdavo,o vaziuojant identiskais bolidais aplenkt nera taip jau visiskai lengva,turnt galvoje,kad cia tik buttonas,o i pabaiga,kai niekas netrukde ir buvo aplenktas ir dar kazkaip nesigirdejo is komandos kas ten jam nutiko po to,kai buttonas ji padare

2016 Birželio 24 d. 23:35

Arnius> jeigu Buttonas butu greitesnis (bent kazkiek), jis butu visa laika prilipes prie Alonso. Bet to nebuvo, jis negalejo prisikabinti prie Alonso bolido galo (nesugebejo). Todel kad ir kaip besistengtum, situacija nesikeicia. Gal ir labai nori, bet tavo norai niekam neidomus.

2016 Birželio 25 d. 13:30

jei Butonas būtų greitesnis, tai ne Alonzą, o Butoną Gonda būtų medžiojusi visus metus ir iš italų kibiro išpirkusi...

2016 Birželio 25 d. 13:57

1p>vau kaip gonda prasove,kai buttonas geitesnis ir dar toks bankas kuris slankioja paskui alonso visai ne prie ko.yzf>jau pries tai rasiau,kad pa hodu gonkese vis kazkas pasipainiodavo tarp buttono ir alonso,dar ankstesni ispano sustojimai leisdavo jam biskuti atitolti,o link galo,kai niekas nemaise ir rezultatas kaip ant delno,taip kad skalbk neskalbes tu trusikeliu, fakto,kad alonso luzeris,tas nepakeis

2016 Birželio 26 d. 10:39

1_Protingas>> dziaugtis tuo, kad Gonda visus metus medziojo tave, tai tas pats, kas zaidzian krepsini kokiam Lietuvos ryte arba Zalgiryje girtis jog Marijampoles Suduva per metus itikino ateiti pas juos.

2016 Birželio 27 d. 08:46

Bimbiri > bet būtų stebuklas jei Marijampolės Sūduva pasiūlytų algą didesnę nei Žalgiris ir Rytas... Beje bendram išprusimui - Marijampolės vyrai krepšinio nežaidžia - ten futbolo kraštas...

2016 Birželio 27 d. 10:37

jokio stebuklo nebutu,jei tik to zaidejo sponsorius nusprestu,kad jam vygadna kisti bapkes i suduva,nors lb abejoju,nes prestiziskiau tai zalgiris su rytu ir beto mokant zaidejui tokia didele alga,komanda dar pliuse lieka,gaudama toookias bapkes is sponsoriaus,taip,kad zaidejas cia ne prie ko,svarbu,kad biski moka zaisti,zingsniu nedaro,vienu zodziu eilinis krepsininkas ir tiek

2016 Birželio 27 d. 17:06

bendram isprusimui, Marijampole ir LKL zaide, bet kaip ir McLaren nukrito i zemesne lyga.

2016 Birželio 27 d. 17:23

oi bliamba klaunai negaliu nu ir prajuokina :D kaip sake diagnoze tikrai negydomi :D cia taip sakant tu gali asila atvest prie vandens, bet gert jo vistiek nepriversi :D

Na, akivaizdziai is ratu laiku matosi kas buvo greitesnis ir vienareiksmiai batonas tvarke ta alfonsika i vienus vartus. ps kazkaip atsakymo i savo klausima kodel po aplenkimo kai jau pagal jus alfonsas sugedes buvo, staiga pagreitejo dviem sekundem nieks nesiteiket paaiskint, bet tai normalu nes cia is jusu teorijos iskrenta toks faktas :D Na bet dabar galim paziuret ir paskaiciuot realius faktus.

na pirmas ratas fignia ten startas neina normaliai paskaiciuot, tas pats ir su pit stopais bus.

2 rate batonas 113,361
alfonsas 112,226 +

3 rate batonas 112,63 +
alfonsas 113,328

4 rate batonas 113,482 +
alfonsas 113,511

5 rate batonas 117,122 +
alfonsas 119,313

6rate batonas 116,934
alfonsas neria i boxus

7 rate batonas neria i boxus
alfonsas daro 111,124

8 rate batonas 110,131 +
alfonsas daro 112,129

9 rate batonas 110,655 +
alfonsas 110,843

10 rate batonas 110,836 +
alfonsas 112,849

11 rate batonas 110,952
alfonsas 110,831 +

12 rate batonas 111,395 +
alfonsas 111,56

13 rate batonas 110,686 +
alfonsas 111,023

14 rate batonas 111,035
alfonsas 110,638 +

15 rate batonas 110,825 +
alfonsas 110,827

16 rate batonas 111,498 +
alfonsas 111,645

17 rate batonas 112,375
alfonsas 111,228 +

18 rate batonas 110,973
alfonsas 110,713 +

19 rate batonas 110,928
alfonsas 110,861 +

20 rate batonas 110,958 +
alfonsas 111,442

21 rate batonas 110,898 +
alfonsas 111,58

22 rate batonas 112,744 +
alfonsas 113,131

23 rate batonas 110,967
alfonsas 110,314 +

24 rate batonas 111,713 +
alfonsas 115,663

25 rate batonas 115,758
alfonsas varo i boxus

26 rate batonas varo i boxus
alfonsas 109,35

27 rate batonas 109,859
alfonsas 109,101 +

28 rate batonas 109,565
alfonsas 109,434 +

29 rate batonas 108,312 +
alfonsas 109,949

30 rate batonas 110,028
alfonsas 109,76 +

31 rate batonas 109,385 +
alfonsas 109,952

32 rate batonas 109,173 +
alfonsas 109,367

33 rate batonas 109,235 +
alfonsas 109,426

34 rate batonas 109,093 +
alfonsas 109,613

35 rate batonas 109,978
alfonsas 109,788 +

36 rate batonas 109,294 +
alfonsas 109,436

37 rate batonas 109,454 +
alfonsas 109,939

38 rate batonas 109,141 +
alfonsas 111,248

39 rate batonas 108,997 +
alfonsas 112,01

40 rate batonas 108,588 +
alfonsas 110

41 rate batonas 108,491 +
alfonsas 112,994

ir nese mesas i boksus alfonsikas pasikroves gedos nuo pakeles stulpo.

kaip matai knopke buvo greitesnis 25uose ratuose is 41, kai feilonsas tik 11, o like ten boksai ar startas neskaiciuojami. Manau akivaizdu kad feilonsa tratino kaip norejo batonas anose lenktynese ir gaves normalesne proga iskarto apsilenke.

2016 Birželio 27 d. 18:56

Noriu informuoti, kad Arniaus ir Sikejaus postai yra neskaitomi. Tiesiog iskarto ignoruojami. Cia biski realybes pliupsnis bendram susivokimui.

2016 Birželio 27 d. 19:06

hehe :DDDD ant balto popieriaus lapo tau parase kad butonas dauguma ratu greitesnis buvo tai jau nusprendei neskaityt tekstu nes ten irodoma kad butonas uz mylimaji alonso buvo greitesnis ? :D

2016 Birželio 27 d. 19:10

ir beje YZF galima taves paklaust ar alonso isvis kada nors yra pralaimejes komandos kolegai net ne sezone o vienuose gonkese ? :D

2016 Birželio 27 d. 19:54

Kokią čempionato rinktinę palaiko YZF?
- Ispaniją
Koks jo būtų mylimiausias žaidėjas, jei būtų rinktinėj?
- Xavi Alonso :D :D

2016 Birželio 27 d. 22:13

kaip atkirti normaliai rasanti nuo siame saite toleruojamu ir skatinamu idiotu: viename poste pamineti alfonsikas, alfonsas, feilonsas, bet ne karto nesugebejo bent pavardes teisingai parasyti
aisku, uztektu suprasti is posto, kad su galva kazkas negerai, nes lygina ratu laikus neatsizvelgdamas i tokias aplinkybes, kaip priekyje vaziave pilotais ir t.t. kita karta tiesiog palyginink pagal *** suteiktu vardu skaiciu - itikinamiau irodysi. ai sorry - pabaigai skaudi tiesa - alfonsikas, alfonsas, feilonsas liks McLaren ir gaus 30mln i metus, o tavo meile bus ismestas nusikarsinimui i Williams.

2016 Birželio 27 d. 22:50

Klepsidra, YZF> Tai kaip tada nustatyt, kuris pilotas greitesnis, nežiūrint į pateiktus rato laikus? Iš kur tada imt faktus? :) Iš kur jūs žinot, kiek laiko kam kas trukdė?Žiūrėt abiejų pilotų visų lenktynių onboard paskui bandyt spręst? Laiko švaistymas turint galvoj, kad kalba eina apie antro dešimtuko pilotus.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0