„AlphaTauri“ : žinojome, kad Portimao bus sunku

„AlphaTauri“ : žinojome, kad Portimao bus sunku
logo Gegužės 01 d. 21:58, Red Bull Content Pool / Getty Images

Portugalijoje du „AlphaTauri“ lenktynininkai per kvalifikaciją atsidūrė toli vienas nuo kito: Pierre‘as Gasly pateko į kvalifikacijos finalą, o Yuki Tsunoda iškrito iš kovos antroje sesijoje...

Pierre‘as Gasly (9 vieta): „Esu patenkintas kvalifikacijos rezultatu – šioje trasoje mums iškilo daugiau problemų nei prieš tai dvejose buvusiose, todėl džiaugiuosi, kad atsidūriau finale.

Mes iš anksto žinojome, kad komandai bus sunku Portugalijoje – šios trasos charakteristikos mums netinka, o čia dar trukdė stiprus vėjas. Po pirmos treniruotės mes susikoncentravome ties optimalaus balanso paieška, tačiau ir dabar mes juo nesame patenkinti.

Esu patenkintas, kad patekau į kvalifikacijos finalą. Atrodo, kad varžovams šį savaitgalį pavyksta pasiekti daugiau iš savųjų bolidų, bet rytoj stengiuosi uždirbti keletą taškų „AlphaTauri“ komandai“.

Yuki Tsunoda (14 vieta): „Šį savaitgalį aš pirmą kartą pilotavau šioje trasoje, bet dar vakar, antros treniruotės pabaigoje supratau, kad esu pasirengęs kvalifikacijai.

Greitąjį ratą nuvažiavau gerai, bet padangos tinkamai nedirbo: su minkštosiomis nebuvo sukibimo su trasa, iki paskutinio sektoriaus atrodė, kad važiuoju su kietosiomis.

Kvalifikacija išėjo sudėtinga, esu nusivylęs rezultatu, bet vakare su inžinieriais išanalizuosime telemetriją ir pagalvosime apie tai, kaip lenktynėse galima pasiekti daugiau. Tikiuosi, kad bolidas lenktynėse bus konkurencingesnis. Padarysiu viską, kad gaučiau daugiau taškų“.

Scuderia AlphaTauri Honda
Komanda: Scuderia AlphaTauri Honda 2021 sezono taškai: 84
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: AT02
Plačiau
Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2021 sezono taškai: 66
Komanda: AlphaTauri Amžius: 25 m.
Plačiau
Yuki Tsunoda
Pilotas: Yuki Tsunoda 2021 sezono taškai: 18
Komanda: AlphaTauri Amžius: 21 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos