B. Ecclestone'as: reikia, kad F-1 būtų daugiau tokių kaip L. Hamiltonas (1)

B. Ecclestone'as: reikia, kad F-1 būtų daugiau tokių kaip L. Hamiltonas
logo 2023 Rugsėjo 04 d. 21:27, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Spalio pabaigoje Bernie Ecclestone'ui sukaks 93 metai. Šveicarijos laikraštis „Blick“ rašo, jis dabar sveiksta po neseniai pergyvento apsinuodijimo maistu, bet sveikatos nemalonumai netrukdo jam stebėti „Formulės-1“ batalijų.

Viena iš paskutinių svarbiausių naujienų – Lewiso Hamiltono ir „Mercedes“ kontrakto pratęsimas, šiai temai neabejingas liko ir B. Ecclestone'as.

„Aš visuomet sakiau, kad „Formulė-1“ turėtų didelių problemų be „Ferrari“ ir atvirkščiai. Bet dabar sau reikia užduoti kitą klausimą: koks būtų pasaulio čempionatas be Lewiso Hamiltono?- kalbėjo buvęs F-1 komercinių teisių valdytojas. - Visa tai pavirstų į labai nuobodų šou. Galvokite ką norite, bet Lewisas į automobilių sportą atneša svarbų glamūro elementą, nors labai gaila, kad šiuo metu čia į pirmą planą yra stumiamos technologijos.

Bet mums reikia, kad serviso zonoje matytumėm tokius vaikinus kaip Hamiltonas ir jei jam dar yra lemta kada nors laimėti, mano akyse jis taptų pačiu didingiausiu visų laikų F-1 lenktynininku“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Yep yep
IP: 181cb29 | 09/04 23:00 Atsakyti
Yes, LH puikus marketingo projektas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0