Bahreinas vėl norėtų surengti F-1 bandymus (2)

Bahreinas vėl norėtų surengti F-1 bandymus
logo Balandžio 02 d. 21:44, Alfa Romeo

Sakhiro trasos savininkai neslepia noro kitais metais vėl surengti „Formulės-1“ bandymus.

Šiemet bandymai turėjo būti surengti Ispanijoje esančioje Barselonos trasoje, bet atidėjus pirmąsias sezono lenktynes Australijoje, buvo priimtas sprendimas pirmus ir vienintelius šiemet priešsezoninius bandymus vis dėlto surengti Bahreine.

Sakhiro trasos vykdomasis direktorius šeichas Salmanas bin Isa Al Khalifa neslepia, jog Bahreinas norėtų surengti F-1 bandymus ir kitais metais.

„Jei gerai pamenu, pirmą kartą bandymus surengėme 2014 metais. Šiemet vykę bandymai buvo trumpesni, važiavimai truko vos tris dienas. Tikiuosi, kad kitais metais pavyks surengti ilgesnius bandymus, kurių metu pamatysime naujus variklius ir naujus bolidus. Atsižvelgus į tai, kas įvyko metų pradžioje, turiu omenyje atidėtas lenktynes Australijoje, buvo logiška bandymus surengti Bahreine“, - sakė šeichas S. bin Isa Al Khalifa.

2014 metais du bandymai iš trijų buvo surengti minėtame Bahreine. Naujieji bolidai su hibridiniais V6 varikliais tuomet visų pirma buvo išbandyti Jereze, Ispanijoje. Tais metais Bahreino GP etapas buvo antrasis. Tad komandos dalį savo įrangos, prieš išvykdamos į pirmas sezono lenktynes Australijoje, buvo palikusios minėtoje šalyje.

Šiemet varžybos Australijoje vyks lapkričio mėnesį. Jei australai nenorės po šešių mėnesių surengti lenktynių, didelė tikimybė, jog 2022 m. sezonas vėl prasidės Bahreine. Bet šeicho S. bin Isa Al Khalifos teigimu, derybos dėl kitų metų tvarkaraščio su FOM dar neprasidėjo.

„Jie kol kas apie tai dar neužsiminė. Bet mes nieko prieš surengti pirmas sezono lenktynes. Manau, kad šiemet buvo logiška pas mus surengti bandymus ir pirmąsias lenktynes. Nežinau kokie yra Australijos planai. Bet girdėjau, kad jie norėtų surengti lenktynes vėliau.“

„Bahrain Circuit", Sakhiras
Trasa: „Bahrain Circuit", Sakhiras (Bahreino GP)
Ilgis: 5,412 km Ratų skaičius: 57
Plačiau

Komentarai (2)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas