C. Horneris: liksime „senosios mokyklos“ komanda (6)

C. Horneris: liksime „senosios mokyklos“ komanda
logo 2023 Lapkričio 27 d. 17:18, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Christianas Horneris papasakojo apie sezono rezultatus, kuriame „Red Bull“ komanda ir Maxas Verstappenas pagerino vos ne visus statistinius „Formulės-1“ rekordus.

  • Nėra abejonių, kad jums tai buvo neįtikėtinas sezonas, kai Maxas laimėjo 19-ka etapų su mašina, kuri vadinasi RB19...

  • Taip, tai labai ypatingas bolidas ir jis taps „Formulės-1“ istorija. Mes laimėjome 21 etapą iš 22. Mums pritrūko tik pergalės Singapūre – vadinasi, dar turime kur padirbėti. Metai buvo fenomenalūs ir dabar daugiausiai prisimenu žmones, kurie dažniausiai lieka už kadro, apie tuos, kurie dirba ekipos bazėje Milton Keynese. Sėkmė buvo įmanoma tik dėl bendrų visų „Red Bull“ padalinių darbo, įskaitant ir pagalbinius padalinius.

  • Nors jūs laimėjote beveik visas lenktynes, kai sugrįšite į komandos bazę ir išanalizuosite visus pasiekimus, į ką reikės pirmiausiai atkreipti dėmesį?

  • Mes visada stengiamės bent kažkiek pridėti, kadangi žinome, jog mūsų sėkmė motyvuoja varžovus labiau ir jie nori dar labiau atsilošti. „Formulėje-1“ niekas nestovi vietoje ir viskas labai greitai keičiasi. Buvo galima pastebėti, kai mes tik nustojome modernizuoti mašiną, varžovai greitai pradėjo mus vytis. Tikėsimės, kad mes galėsime pritaikyti visada pamokas, gautas darbo su dabartiniu bolidu procese konstruojant RB20, kitų metų mašiną ir pabandysime vėl iškovoti pergales abejose pasaulio čempionato įskaitose. Daugeliu prasmių mes išliekame „senosios mokyklos“ komanda, stengiamės pasiekti galimybių ribą, aplenkti pačius save, bet kartu noriu pažymėti svarbų „Honda“ motoristų indėlį, kurie sukūrė labai konkurencingą įr patikimą variklį. Sėkmė susideda iš daugelio faktorių, bet svarbiausia – nepajudinamas noras nugalėti, ta kovinė dvasia, kuria pasižymi mūsų komanda. Būtent tai leidžia pasiekti tokių rezultatų.

  • Norisi paklausti apie Sergio Perezą: kiek esate įsitikinę tuo, kad kitame sezone abu jūsų lenktynininkai galės pakovoti dėl pergalių?

  • Mes jau matėme, kad keliuose paskutiniuose etapuose Sergio sugebėjo persitvarkyti. Jei analizuosime paskutinio savaitgalio įvykius, tai galima pastebėti, kad jis vėl demonstravo labai užtikrintą tempą, jam tik dar reikia išsiaiškinti su šeštadienio kvalifikacijomis. Tempą jis turi, jo meistriškumas ir patirtis yra aukšto lygio, šiais metais, atrodo, jis atliko daugiausiai lenkimų. Bet mums reikia, kad jis startuotų iš pirmų dviejų eilių, o ne iš 9-tos ar 10-tos pozicijų. Bet kokiu atveju jis užėmė antrą vietą asmeninėje įskaitoje ir kai kuriose lenktynėse važiavo tiesiog puikiai. Manau, kad Sergio pats žino, kokiose srityse jam reikia pasitempti, o taip pat galvoju, kad kitais metais jam reikia pakeisti patį požiūrį į lenktynes. Jis žino, kad jo laukia svarbūs metai, o žiemą jis turės laiko pagalvoti apie tas sritis, kuriose jam reikia pagerėti. Neabejoju, kad kitą sezoną jis sugrįš dar stipresnis.Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mh...
IP: 14b8b9c | 11/27 22:36 Atsakyti
"Buvo galima pastebėti, kai mes tik nustojome modernizuoti mašiną, varžovai greitai pradėjo mus vytis." Po ~20s atotrukis paskutiniuose etapuose atsiputus, o kiek sezoni pradzioj buvo 😂
SliMMaz
IP: 5202f81 | 11/28 15:34 Atsakyti
rttrt
11/28 15:27

paradzioje kol nebuvo auto updeitu ir masina nebuvo pritaikyta tik Max... skaityti daugiau

O kas toks Checo, kad pagal jo norus masina kurtu? Leisk primint, kad jei ne RB tai jis dabar Mexikoje f1 komentatorium dirbtu, nes su juo racing point nepratese sutarties, o kitiem irgi nereikalingas buvo
mUmU
IP: 04c6033 | 11/28 08:15 Atsakyti
Senoji sumuštinių gurmanų mokykla.
f40
IP: 5029b23 | 11/28 18:25 Atsakyti
SliMMaz
11/28 15:34

O kas toks Checo, kad pagal jo norus masina kurtu? Leisk primint, kad ... skaityti daugiau

tai ir yra problema,nes galima padaryt cempionu ta,kuri labiau megsti.butu ant perezo state maske-klaustum-kas tas maxas...o su siu metu bolidu,manau irgi butu muses rekordus...
rttrt
IP: 10fac16 | 11/28 15:27 Atsakyti
paradzioje kol nebuvo auto updeitu ir masina nebuvo pritaikyta tik Maxui tai Cheko tikrai puikiai vaziavo, na o po to kai gavo staiga masina kuri pritaikyta tik Maxui tai manau buvo shokas, todel ir krito taip ryskiai rezultatai, dabar kai po truputi priprato prie maxui sukurtos masinos tai ir vel pradejo rodyti rezultatus. idomu kas butu is maxo jei sedetu butent pagal cheko norus sukurtoje masinoje :)
parte
IP: b76a7db | 11/28 22:19 Atsakyti
f40
11/28 18:25

tai ir yra problema,nes galima padaryt cempionu ta,kuri labiau megsti.... skaityti daugiau

Visai logiska. Sergio bus numero uno, Maxa i alfatauri su nauju pavadinimu. O Richka, atgal i bullius, jis gi kazkada uzkrove Joso vaikui.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0