C. Leclercą nemaloniai nustebino vidutinio kietumo padangų problemos (1)

C. Leclercą nemaloniai nustebino vidutinio kietumo padangų problemos
logo Gegužės 03 d. 11:11, Ferrari

Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas sekmadienį Portugalijos GP lenktynes pradėjo iš aštuntosios vietos, o finišą kirto šeštas.

Nepaisant to, kad monakietis sugebėjo pakilti į viršų, po lenktynių pilotas nebuvo patenkintas bei pripažino, jog jį itin nustebino problemos su vidutinio kietumo padangomis, kurios kamavo tik „Ferrari“ komandą.

„Kiečiausios padangos veikė puikiai. Vis tik mes vieninteliai turėjome problemų su vidutinio kietumo padangomis. Su tuo susidūriau tiek aš, tiek Sainzas.

Negaliu niekaip to paaiškinti. Teoriškai atrodė, kad toks pasirinkimas yra labai logiškas. Vis tik realybė buvo visiškai kitokia“, – kalbėjo C. Leclercas.

Tiesa, „Ferrari“ atstovas pripažino, kad jo paties pasirodymas viso savaitgalio metu taip pat nebuvo pats geriausias.

„Žvelgiant į visą savaitgalį, reikia pripažinti, kad kaip pilotas tikrai galėjau atlikti geresnį darbą. Tiek treniruotėse, tiek kvalifikacijoje man nepavyko išspausti maksimumo iš bolido. Lenktynėse viskas buvo neblogai ir nemanau, kad galėjome pasirodyti dar geriau“, – pridėjo C. Leclercas.

Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2021 sezono taškai: 104
Komanda: Ferrari Amžius: 23 m.
Plačiau
Trasa: Autodromo Fernanda Pires da Silva Circuit Estoril, Portugalija (Estoril)
Ilgis: 4,360 km Ratų skaičius: 1
Plačiau

Komentarai (1)
kart
IP: d63c97a | 05/03 13:03 Atsakyti
Dar startuoti su mediumais nebuvo taip blogai, kaip buvo su tais, kurie dėjosi juos po softų. Bet reziume tai jo, Ferrari viena prasčiausiai dirbusių su vidutinėm.
×

TOP naujienos