C. Leclercas: Meksikoje važiavome blogiausias lenktynes sezone (1)

C. Leclercas: Meksikoje važiavome blogiausias lenktynes sezone
logo 2022 Spalio 31 d. 17:27, Pirelli

Charlesas Leclercas finišavo šeštas Meksikoje, daugiau nei minute atsilikęs nuo lyderio Maxo Verstappeno. „Ferrari“ sportininkas Meksikos etapą pavadino pačiu blogiausiu sezone ir pakvietė komandą išsiaiškinti, kur pradingo buvęs Skuderijos greitis.

„Kad ir kokiu optimistu bebūčiau, dar prieš savaitgalio pradžią žinojau, kad lenktynės mums bus labai sudėtingos, - kalbėjo C. Leclercas. - Tačiau negalvojau, kad bus taip sunku ir kad mes tiek daug pralaimėsime lyderiams. Reikia tikėtis, kad Brazilijoje situacija bus kitokia.

Mažų mažiausiai, aš daugiau nesitikiu sulaukti tokių blogų lenktynių, kurios greta su Spa buvo pačios blogiausios šiais metais. Manau, kad mÅ«sų pasirodymas čia – išimtis, bet vis tiek komandai reikia išsiaiškinti priežastis, kad ateityje galėtumėm geriau pasirodyti sudėtingomis sąlygomis.

Mes gana gerai suprantame, kodėl mes blogai pasirodėme Spa ir, mano nuomone, gana gerai po to sureagavome Monzoje. Žinoma, kad Monzos charakteristikos smarkiai skiriasi nuo Spa, bet tada mūsų laukė tokios pačios problemos.

Meksikoje problemos buvo visai kitokio pobÅ«džio. Nežinau, ar mes galėsime greitai surasti sprendimą, bet pasikartosiu, kad manau, kad tai buvo labiau išimtis nei taisyklė“.

Charlesas Leclercas pridÅ«rė, kad Meksikoje greitis buvo prarastas ne dėl vienos priežasties, tai buvo kelių faktorių sutapimas: „Turėjau kelias problemas kvalifikacijoje. Jei ne jos, manau, kad būčiau arčiau lyderių.

Lenktynėse problemų su DRS neiškilo, kadangi mes sugebėjome pakeisti galinį sparną, bet bėdos su varikliu išliko. Tačiau vien dėl jo negalima paaiškinti tokio didelio atsilikimo. Reikia tęsti darbus ir suprasti, kaip minimizuoti praradimus tokiomis blogomis dienomis, kokios buvo Meksikoje“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 38
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
accadia
IP: edd35cb | 11/01 17:12 Atsakyti
Tą patį galima pasakyti nuo ketvirto etapo. Damn, girl. Vyrukai kenčia, va čia tai kančia sumaišyta su aistra, REAL PASSION, BABE. O, taip. Įsibegėjęs krenta ant lovos ir verkia gailiai, tada pažaidžia su kompu, tada pasijuokia iš Carlos ir po truputį peikėjasi iš sapno, kuris vadinasi "Raudona Geležtė".
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392