C. Sainzas: ratą nuvažiavau ant ribos (3)

C. Sainzas: ratą nuvažiavau ant ribos
logo Rugsėjo 25 d. 18:11, Ferrari

Carlosas Sainzas pademonstravo geriausią savo kvalifikacijos rezultatą karjeroje, parodęs antrą laiką. „Ferrari“ lenktynininkas patenkintas sesijos rezultatais, bet ruošiasi labai sunkiai kovai lenktynėse su „Mercedes“ bei „Red Bull“ komandomis.

Carlosas Sainzas: „Nuo pat pradžių kvalifikacija klostėsi gana sunkiai, bet po antrosios sesijos pamačiau, kad bus šansas pereiti prie „slick“ tipo padangų. Mes pasirinkome teisingą strategiją, nuvažiuodami į boksus keistis padangų, kai iki sesijos pabaigos buvo likę laiko, kad būtų galima gerai įšildyti padangas ir nuvažiuoti du greitus ratus.

Man pavyko „surinkti“ labai gerą ratą, bet gaila, kad važiavau vienas iš pirmųjų, todėl negalėjau maksimaliai išnaudoti pagerėjusios trasos ypatumų. Kita vertus, ratas buvo labai geras ir aš jį įveikiau „ant ribos“.

Šį savaitgalį mūsų komanda atrodo gana stipriai. Atrodo, kad lėčiausi mes buvome su tarpinėmis padangomis – dar lieka problemų, kurias reikia išspręsti, bet su „slick“ padangomis mes žadame būti gana konkurencingi.

Paskui mane startuoja abu „Mercedes“ ir „Red Bull“ sportininkai ir jie bus labai greiti. Tikiuosi, kad jie galės išsiveržti į priekį, bet mes pabandysime su jais pakovoti. Tikiuosi, kad starto metu man pavyks aplenkti Lando Norrisą. Jei neišeis, tai bent turėsiu oro maišą paskui jį.

Startas šioje trasoje iš antros vietos, iš purvinos pusės, ne pats geriausias variantas, nes taip pat galima prarasti daug starto metu“.

Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2021 sezono taškai: 232.5
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2021 sezono taškai: 116.5
Komanda: Ferrari Amžius: 27 m.
Plačiau

Komentarai (3)
Masterpiece
IP: 6757ba8 | 09/26 00:06 Atsakyti
Vel girti rase
Tomassas
IP: 9d84ea0 | 09/25 18:30 Atsakyti
"Jei neišeis., tai bent turėsiu oro mašiną paskui jį."
:) :) :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas