C. Sainzas: spaudžiau kiek galėjau (1)

C. Sainzas: spaudžiau kiek galėjau
logo Birželio 19 d. 23:53, Ferrari

Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas, Monrealio trasoje surengtose lenktynėse likęs antras, teigė, kad varžybų metu spaudė kiek tik galėjo, kad įveiktų pergalę iškovojusį „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną.

Olandas ilgą laiką kontroliavo situaciją, bet ispanui padėjo tai, jog po Yuki Tsunodos avarijos trasoje pasirodė saugos automobilis. Situacija pasinaudojo C. Sainzas, kuris tuo metu atliko savo antrąjį sustojimą, o grįžęs į trasą turėjo naujesnes padangas nei jo pagrindinis varžovas.

Nepaisant to, jog varžybų pabaigoje ne kartą pasinaudojo DRS, C. Sainzui taip ir nepavyko aplenkti M. Verstappeno, tad teko pasitenkinti antra vieta.

„Esu patenkintas savo pasirodymu lenktynėse bei tuo, kaip mums sekėsi sukelti spaudimą Maxui. Tinkamu metu atlikti sustojimai, viskas buvo padaryta gerai“, - po lenktynių kalbėjo C. Sainzas.

„Tiesą pasakius, išbandėme viską ir buvome labai, labai arti pergalės. Pasiimsiu iš šių varžybų tik pozityvius dalykus ir pabandysiu kitose varžybose.“

„Spaudžiau kiek galėjau, visą laiką buvau labai arti sienų. Iš baterijų taip pat išspaudžiau viską. Dariau viską, kad tik aplenkčiau Maxą. Bet šiandien mums tiesiog trūko greičio, kad pakankamai priartėtume. Bet pozityviai nuteikia tai, jog šiandien buvome greitesni. Buvome greitesni visų lenktynių metu. Tiesiog pritrūko truputi lenkimui atlikti.“

Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2022 sezono taškai: 102
Komanda: Ferrari Amžius: 27 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ndos
IP: ee41e20 | 06/20 14:58 Atsakyti
Visos kortos su SC, VSC sukrito tiesiog idealiai, bolidas greitesnis, bet matyt nelemta jiems buti laiminčiūjų komanda.
×

TOP naujienos