C. Sainzas tikisi aršios „Ferrari“ ir „McLaren“ kovos (2)

C. Sainzas tikisi aršios „Ferrari“ ir „McLaren“ kovos
logo Balandžio 21 d. 13:39, Ferrari

Ferrari“ komanda 2021 metų sezoną pradėjo ganėtinai sėkmingai ir abejose vykusiose lenktynėse taškus iškovojo tiek Charlesas Leclercas, tiek Carlosas Sainzas.

Italijos ekipa kol kas konstruktorių įskaitoje užima ketvirtąją vietą, į priekį praleisdama ne tik „Mercedes“ bei „Red Bull“, tačiau ir „McLaren“. Tiesa, nuo pastarosios komandos „Ferrari“ atsilieka vos septyniais taškais.

„Ferrari“ naujokas C. Sainzas, pernai dar gynęs „McLaren“ garbę, įsitikinęs, kad kova tarp šių komandų bus itin artima viso sezono metu.

„Manau, kad kova tarp „Ferrari“ ir „McLaren“ bus be galo atkakli. Sunku atspėti, kuri komanda finišuos aukščiau.

„McLaren“ akivaizdžiai turi tiek stiprių, tiek silpnų vietų. Šią kovą dar labiau paįvairina tai, jog komandos viena už kitą yra pranašesnės skirtingose trasos vietos, o tai yra be galo įdomu.

Imoloje Lando Norrisas išspaudė maksimumą iš savo bolido, ypač šeštadienį bei sekmadienį. Jis puikiai pasirodė lenktynėse.

Galbūt, praėjusį savaitgalį „McLaren“ buvo kiek pranašesni už mus. Vis tik kai mums viskas susiklostys bent kiek geriau ir trasa bus palankesnė būtent „Ferrari“ bolidui, neabejoju, kad galime atsidurti priekyje“, – kalbėjo C. Sainzas.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 65
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau
Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2021 sezono taškai: 60
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2021 sezono taškai: 20
Komanda: Ferrari Amžius: 26 m.
Plačiau

Komentarai (2)
Oo
IP: c1a3c60 | 04/22 00:22 Atsakyti
bmw v8
04/21 23:06

Kai Ricardo apsipras komandoj ir pradės rodyti panašius rezultatus į Lando, tada bus riesta Ferrari. Nors dar neaiškus ir Sainzo galimybės, bet su senbuviais Ferrari gauna malkų 🙄

Oooo Lando ne senbuvis komandos..? Kol kas įdomus sezonas. Jeigu ne tas Red flagas imoloj, tai tas pats Leclerc greičiausiai būtų buvęs P2. Bet tuo sezonas ir įdomus, dar laukia 21 etapas. Dar visko bus. Kol kas lyg atrodo, Mclaren šiek tiek priekin, nors sunku pasakyti, nes imoloj race pace neblogas Ferrari irgi buvo.
bmw v8
IP: 59a066c | 04/21 23:06 Atsakyti
Kai Ricardo apsipras komandoj ir pradės rodyti panašius rezultatus į Lando, tada bus riesta Ferrari. Nors dar neaiškus ir Sainzo galimybės, bet su senbuviais Ferrari gauna malkų 🙄
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas