D. Coulthardas: nustebčiau, jei C. Leclercas neužliptų ant podiumo

D. Coulthardas: nustebčiau, jei C. Leclercas neužliptų ant podiumo
logo 2019 Kovo 11 d. 14:31, Lukas Nazdraczew / Red Bull Photofiles

Šiais metais „Ferrari“ atnaujino pilotų sudėtį, pasirašydama kontraktą su jaunuoju Charlesu Leclercu. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, o dabar – britų TV kanalo „Channel 4“ komentatorius Davidas Coulthardas pareiškė, jog dabar Skuderija turi daugiau šansų įveikti Lewisą Hamiltoną.

Davidas Coulthardas: „Mano nuomone, Vettelis ir Leclercas vienoje komandoje – kur kas pavojingesnis duetas Lewisui, nei Sebastianas ir Kimis. Aš abejojau, kad Raikkonenas laimės daug lenktynių praėjusiais metais – taip ir buvo. Bet kartu aš stipriai nustebčiau, jei šiais metais Leclercas neužlips ant podiumo bent porą kartų. Jis – pakankamai jaunas, motyvuotas ir greitas, todėl tikrai spaus Sebastianą. O tai vers net tik Sebą, bet ir Lewisą palaikyti labai gerą sportinę formą.

Praėjusiais metais Maranellas ne visuomet optimaliai naudojosi savo koziriais. Nesu įsitikinęs, jog Sebastianas ir Kimis tikrai jautė visišką komandos paramą. Norint priversti Hamiltoną rimtai susimąstyti, „Ferrari“ reikia daugiau dirbti – tai taikytina taip pat ir lenktynininkams.

Nemanau, kad „Ferrari“ tempas per bandymus buvo kažkoks bandymas psichologiškai paspausti varžovus – norint tai tvirtinti, reikia išanalizuoti visus duomenis. Iš savo patirties aš žinau, kad bandymuose gali jaustis esąs puikios formos, bet pirmose lenktynėse viskas keičiasi. Spėju, kad pagal bandymų rezultatus Lewisas ir Valtteri sąžiningai išsakė savo nuomonę, bet tikrasis patikrinimas bus tik Melburne“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066