D. Coulthardas: nustebčiau, jei C. Leclercas neužliptų ant podiumo (4)

D. Coulthardas: nustebčiau, jei C. Leclercas neužliptų ant podiumo
logo 2019 Kovo 11 d. 14:31, Lukas Nazdraczew / Red Bull Photofiles

Šiais metais „Ferrari“ atnaujino pilotų sudėtį, pasirašydama kontraktą su jaunuoju Charlesu Leclercu. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, o dabar – britų TV kanalo „Channel 4“ komentatorius Davidas Coulthardas pareiškė, jog dabar Skuderija turi daugiau šansų įveikti Lewisą Hamiltoną.

Davidas Coulthardas: „Mano nuomone, Vettelis ir Leclercas vienoje komandoje – kur kas pavojingesnis duetas Lewisui, nei Sebastianas ir Kimis. Aš abejojau, kad Raikkonenas laimės daug lenktynių praėjusiais metais – taip ir buvo. Bet kartu aš stipriai nustebčiau, jei šiais metais Leclercas neužlips ant podiumo bent porą kartų. Jis – pakankamai jaunas, motyvuotas ir greitas, todėl tikrai spaus Sebastianą. O tai vers net tik Sebą, bet ir Lewisą palaikyti labai gerą sportinę formą.

Praėjusiais metais Maranellas ne visuomet optimaliai naudojosi savo koziriais. Nesu įsitikinęs, jog Sebastianas ir Kimis tikrai jautė visišką komandos paramą. Norint priversti Hamiltoną rimtai susimąstyti, „Ferrari“ reikia daugiau dirbti – tai taikytina taip pat ir lenktynininkams.

Nemanau, kad „Ferrari“ tempas per bandymus buvo kažkoks bandymas psichologiškai paspausti varžovus – norint tai tvirtinti, reikia išanalizuoti visus duomenis. Iš savo patirties aš žinau, kad bandymuose gali jaustis esąs puikios formos, bet pirmose lenktynėse viskas keičiasi. Spėju, kad pagal bandymų rezultatus Lewisas ir Valtteri sąžiningai išsakė savo nuomonę, bet tikrasis patikrinimas bus tik Melburne“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kipshas999
| 03/12 12:08 Atsakyti
jei ferarri bus realiai pajegus pasipriesint mersam tai turetu taikyt komandine taktika nuo pat pirmu lenktyniu kaip mersai pernai dare ka aisku ir siemet darys,tai tada gal ir bus kokia kova tarp sebo su hamiu realesne,kitu atveju vel cempas aiskus ipusejus sezonui
Life
| 03/12 08:47 Atsakyti
fnatic
03/11 17:04

Įtariu bus kažkas panašaus į 2007 metus tik šį kartą tai įvyks Ferrari komandoje. Ne tik tarp savęs pilotai kovos bet ir Hamiltonas su Bottu maišysis ir labai įdomu kuo tai baigsis.

Speju viskas taip ir baigsis kaip 2007, Ferrari nors ir bus stipresnė komanda, bet pilotai tarpusavyje pešis ir laimės Hamis, kuris komandoje neturi rimto konkurento ir komanda naudoja jam palankią taktiką.
fnatic
| 03/11 17:04 Atsakyti
Įtariu bus kažkas panašaus į 2007 metus tik šį kartą tai įvyks Ferrari komandoje. Ne tik tarp savęs pilotai kovos bet ir Hamiltonas su Bottu maišysis ir labai įdomu kuo tai baigsis.
Rimvydas Rozenas
| 03/11 14:44 Atsakyti
Reikeja feram Chuck Norisa pasamdyt -but per 1rata visus aplenkes2 ratais ir tada varykli tik užkures.:D
×

TOP naujienos