D. Ricciardo: iš Norriso surinktų duomenų matyti tai, ko aš negaliu padaryti

D. Ricciardo: iš Norriso surinktų duomenų matyti tai, ko aš negaliu padaryti
logo 2021 Gegužės 24 d. 11:37, McLaren F1

Startas iš 12-osios pozicijos ir finišas toje pačioje pozicijoje - taip būtų galima apibūdinti D. Ricciardo savaitgalio lenktynių rezultatą, kai kvalifikacijoje nuo jaunojo komandos draugo australas atsiliko beveik sekunde. 

L. Norrisas sekmadienį kopė ant nugalėtojų pakylos ir sakė, kad tikisi tokių dienų sulaukti daugiau, o gerokai labiau patyręs jo komandos draugas D. Ricciardo sakė norintis kuo greičiau pamiršti šį savaitgalį trasoje, kurioje dar atstovaudamas „Red Bull“ komandą iškovojo „pole“ poziciją ir dvi pergales. 

Paklaustas, kaip vertina savo rezultatą, D. Ricciardo komentavo: 

„Norėčiau būti niekada čia neatvykęs. Juokauju, aišku. Šią akimirką stengiuosi viską nuleisti juokais. Iš tiesų, savaitgalis man buvo apgailėtinas. Noriu jį pamiršti ir judėti toliau. Prieš tai norėtųsi dar surasti atsakymą į klausimą, kodėl buvau toks lėtas. Toks atsilikimas - anomalija mūsų sporte. Aišku, aš vertinu tai iš asmeninės perspektyvos. Kitoje garažo pusėje nuotaikos kur kas geresnės - mes iškovojome prizinę vietą. Komanda to tikrai nusipelnė.“

„Trasoje buvo keletas ratų, kai, manau, kad buvau greičiausias trasoje - su kietomis padangomis ir kai prieš mane nebuvo kito bolido. Tai tokių pozityvių momentų būtų galima surasti, bet lenktynių starte su vidutinio kietumo padangomis aš tiesiog čiuožinėjau trasoje ir nežinojau, kaip reikėtų susitvarkyti su bolidu, kuris neturėjo sukibimo su trasos danga. Kartais, kai savaitgalis toks prastas, būna lengviau viską pamiršti ir judėti toliau. Turiu taip ir padaryti.“

„Be abejo, turiu išsiaiškinti, ką galiu daryti geriau, kad toks savaitgalis nepasikartotų. Bet aš aiškiai matau skirtumus duomenyse, surinktuose visų lenktynių metu. Juose matyti greičių skirtumai, tarkim viename iš posūkių. Ir aš nesu įsitikinęs, kad galėčiau važiuoti taip, kaip tai daro Lando. Gal tai susiję su stabdymu ar pasirinkta posūkio trajektorija. Dar išanalizuosime duomenis ir matysime realią situaciją,“ - baigdamas pridūrė D. Ricciardo. 

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332