D. Ricciardo: man nereikėjo vasaros atostogų

D. Ricciardo: man nereikėjo vasaros atostogų
logo 2023 Rugpjūčio 24 d. 20:37, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Danielis Ricciardo šiais metais yra ypatingoje padėtyje, kadangi beveik visą pirmąją šių metų sezono dalį gana laisvai planavo savo veiklą, būdamas „Red Bull“ komandos atsarginiu lenktynininku ir atvažiuodavo ne į visus etapus.

Tai leido australui tinkamai pailsėti, todėl dabar, kai jis sugrįžo į „Formulę-1“ „AlphaTauri“ lenktynininko vaidmenyje, jam nebuvo didelio vasaros atostogų poreikio ir rugpjūčio mėnesį jis užsiėmė sustiprintomis fizinėmis treniruotėmis.

Danielis Ricciardo: „Aš gana daug ilsėjausi metų pradžioje, todėl vasaros atostogų man visai nereikėjo, skirtingai nuo visų kitų ir aš tai gerai suprantu. Todėl dabar, kai visi ilsėjosi, aš turėjau progą susilyginti su jais fizinės formos prasme.

Be abejo, aš irgi gerai leidau laiką, pamiršau lenktynes, bet intensyviai treniravausi – daugiau, nei tai darydavau vasarą ankstesniais metais. Bet dabar prasideda antroji mano karjeros dalis, aš jau kiek kitaip žvelgiu į kai kuriuos dalykus, mano psichologinis nusiteikimas šiuo metu yra gana geras.

Esu rimtai nusiteikęs, nors ir nenoriu savęs apkrauti papildomu presingu, bet man yra iškelti konkretūs uždaviniai ir aš noriu juos įvykdyti. Svarbiausia, kad aš galėčiau rodyti didelį greitį.

Žinoma, kad esu patenkintas, kad galėjau sugrįžti į lenktynes likus dviem etapams iki pertraukos, nors standartiškai tai turėjo atsitikti kiek vėliau. Nuvažiavau du etapus ir turėjau laiko viską išanalizuoti, o dabar, sugrįždamas prie darbų, jau žinau, kas yra svarbiausia rengiantis naujam lenktynių savaitgaliui. Todėl visa tai man yra gana naudinga.

Galiu pasakyti, kad džiaugiuosi, jog komanda iš karto nutarė mane įmesti į gilų vandenį, kad aš sugebėčiau savarankiškai išplaukti ir tai leido man kiek geriau pasirengti antrai sezono daliai. Jei prisiminsime Vengrijos GP etapą, tai vargu ar buvo galima tikėtis daugiau. Likau patenkintas rezultatu ir komandos darbu.

Po to Spa padariau klaidą penktadienio kvalifikacijoje ir už ją teko mokėti, bet mūsų požiūris, kurį taikėme, buvo teisingas, aš tik gal truputį persistengiau. Bet šeštadienį buvau patenkintas kaip važiavau sprinto lenktynes.

Viskas klostosi neblogai, esu kovingai nusiteikęs ir pasiruošęs tęsti darbus“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0