Dėl situacijos 2007 m. F. Alonso kaltina „McLaren“ komandą

Dėl situacijos 2007 m. F. Alonso kaltina „McLaren“ komandą
logo 2021 Rugpjūčio 08 d. 13:45, McLaren

Dukart F-1 čempionas Fernando Alonso mano, kad dėl situacijos 2007 metais buvo kalta „McLaren“ komanda, nesugebėjusi susitvarkyti su savo sportininkais.

Ispanas persikėlė į britų komandą prieš tai iškovojęs du čempionų titulus su „Renault“ ekipa. Tuo metu prie komandos prisijungė ir čempionato naujokas Lewisas Hamiltonas.

2007 metais netrūko atkaklios kovos tarp dviejų sportininkų, įvairios situacijos ir įtampa komandoje buvo ne kartą nupasakota žiniasklaidos.

F. Alonso teigimu, su L. Hamiltonu jis kovojo atkakliai, bet sąžiningai. O dėl įtampos ekipos viduje buvo kalta komanda, nesugebėjusi susitvarkyti su situacija.

„2007 metų sezonas man buvo labai svarbus. Lewisas, su savo talentu ir sugebėjimais, į čempionatą įsiveržė kaip tsunamis ir iš karto ėmė demonstruoti gerą formą. Tai buvo intensyvus ir iššūkių kupinas sezonas“, - pasakojo F. Alonso.

„Prisimemenant to meto įvykius, mano ir Lewiso santykiai nebuvo blogi. Mes kovojome atkakliai, bet sąžiningai. Manau, kad Lewisas man pritartų. Tiesą pasakius, manau, kad tuo metu komanda tiesiog nesusitvarkė su situacija.“

„Nenoriu kaltinti Rono, nenoriu kaltinti konkrečių asmenų, bet kaip komanda ar vadyba... mes tuo metu buvome per jauni, per daug ambicingi ir niekas mūsų nenukreipė teisinga kryptimi.“

Metų gale L. Hamiltonas ir F. Alonso sezoną baigė surinkę vienodą taškų kiekį. Čempionu tuomet tapo „Ferrari“ atstovas Kimi Raikkonenas, abu „McLaren“ lenktynininkus aplenkęs vos 1 tašku.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 575
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2024 sezono taškai: 17
Komanda: Renault Amžius: 42 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0