Didžiojoje Britanijoje vis daugiau jaunuolių nori mokytis vairuoti automobilius, turinčius automatinę pavarų dėžę (4)

Didžiojoje Britanijoje vis daugiau jaunuolių nori mokytis vairuoti automobilius, turinčius automatinę pavarų dėžę
logo Sausio 10 d. 09:32, Pexels

BBC praneša, jog Didžiojoje Britanijoje iki 2030-ųjų metų planuojama uždrausti pardavinėti benzininius ir dyzelinius automobilius.

Tuo tarpu DVSA informuoja, jog nuo 2008 metų Didžiojoje Britanijoje patrigubėjo jaunuolių, kurie pageidauja laikytis teises su automobiliu, kuris turi automatinę pavarų dėžę. Tuo metu tokių testų buvo atliekama vos 3.8%, o dabar šis rodiklis priartėjo iki beveik 14%.

Edmundo Kingo teigimu, toks rodiklio padidėjimas atsirado dėl to, jog jauni asmenys nori vairuoti elektromobilius, kurie turi automatines pavarų dėžes. Pastarieji žada jau 2022-aisiais pristatyti galimybę mokytis vairuoti su elektromobiliais.

Šių pamokų metu mokiniai bus supažindinti, kaip naudoti mažiau energijos ir taupyti automobilių baterijas bei vairuoti su vienu pedalu, o ne kaip keisti pavaras. Šis sprendimas turėtų pakeisti ir egzistuojančius testus, kurie turėtų pasipildyti žiniomis apie šiuolaikinius automobilius ir besikeičiančias technologijas.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Sekmingai
IP: e13aec8 | 01/11 17:50 Atsakyti
Vyksta zmoniu bukejimas
egis01
IP: b356cb1 | 01/10 19:01 Atsakyti
Dročintojai nueis į istorijos užmarštį ...
Saulius Kuzma
IP: f509cf9 | 01/10 12:43 Atsakyti
Speju, kad turi galvoj naudojimasi "regenerative breaking". Spaudi gaza - vaziuoji greiciau, o atleidinejant gaza automobilis (elektromobilis) leteja panasiai lyg ji stabdytum ir stabdzio pedala naudoji tik paskutine akimirka, kai reikia visiskai sustoti.
Laurynas Sabaliauskas
IP: 1e0ac73 | 01/10 12:17 Atsakyti
Vienu pedalu? Kaip?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas