E. Oconas: nepasiekėme keltų tikslų

E. Oconas: nepasiekėme keltų tikslų
logo 2023 Rugpjūčio 23 d. 14:27, Joerg Mitter/Red Bull Ring nuotr.

Po vasaros pertraukos „Alpine“ pilotas Estebanas Oconas įvertino komandos pasirodymus pirmoje sezono dalyje ir kalbėjo apie tai, ko iš „Alpine“ galima tikėtis artimiausiose lenktynėse...

  • Kaip praleidote vasaros pertrauką?

  • Paskutines kelias savaites praleidau su draugais ir šeima Prancūzijoje. Šaunu, kai turi galimybę pailsėti ir sukaupti jėgas po labai sudėtingos pirmosios šio sezono pusės. Man pavyko aplankyti mėgstamas vietas, kur mes pailsėjome ir pasiruošėme likusiai sezono daliai. Nuolat palaikiau ryšį su komanda ir žinau, kad mes su nekantrumu laukiame sugrįžimo į trasą Zandvoorte šį savaitgalį. Pertraukos metu radau laiko ir treniruotėms, be to buvau nuvažiavęs į bazę Ensone padirbėti su simuliatoriumi. Esu pasirengęs sugrįžimui.

  • Kaip vertinate pirmąją sezono pusę?

  • Būsiu atviras: mes nepasiekėme tų rezultatų ir tikslų, kurie mums buvo keliami metų pradžioje. Žinoma, buvo keli geri pasirodymai, kaip podiumas Monake ir trečia Pierre'o Galsy vieta sprinte Spa, bet mums teko išgyventi ir nemažai sunkių momentų. Sezonas dar nesibaigia ir komanda žino, kad reikia atiduoti visas jėgas ir išnaudoti net mažiausią galimybę. Mums pakanka motyvacijos pasirodyti dar stipriau ir stabiliai siekti pačių aukščiausių rezultatų. Kartu reikia išsaugoti kantrybę ir tęsti bolido modernizaciją, nes reikia mažinti atsilikimą nuo varžovų priekyje. Reikia daug dirbti ir rodyti gerus rezultatus trasose.

  • Kaip jums patinka trasa Zandvoorte?

  • Zandvoorte labai įdomu vairuoti. Šią trasą lygina su amerikietiškais kalneliais, nes ji yra kopose pliaže prie jūros. Sunku įsivaizduoti didesnį kontrastą lyginant Zandvoortą su Spa trasa. Belgijoje – ilgas ratas su greitais posūkiais, o Nyderlanduose – trumpa, siaura ir vingiuota trasa. Čia yra labai puiki vieta pilotuoti „Formulės-1“ mašiną, nes reikia dirbti atiduodant visas jėgas. Atmosfera čia man primena futbolo stadioną rungtynių metu. Laukiu, kada galėsiu atsisėsti prie vairo ir parodyti gerą rezultatą.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0