F-1 į Pietų Afriką gali sugrįžti jau kitais metais

F-1 į Pietų Afriką gali sugrįžti jau kitais metais
logo 2022 Birželio 13 d. 19:31, Kyalami

„Formulės-1“ lenktynės Pietų Afrikos Respublikoje, Kyalami trasoje, gali būti surengtos jau kitais metais. O etapui Afrikoje vietą greičiausiai turės užleisti Belgija.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, lenktynės Pietų Afrikoje yra vienas iš čempionato savininkės „Liberty Media“ prioritetų.

Po praėjusį savaitgalį įvykusių lenktynių Azerbaidžane, F-1 vadovas Stefano Domenicali išskrido į Pietų Afrikos Respubliką susitikti su Kyalami trasos savininkais ir aptarti detalių dėl naujos sutarties. Nors kol kas nėra aišku, kada kontraktas bus pasirašytas, kalbama, kad PAR etapas gali būti įtrauktas jau į kitų metų F-1 tvarkaraštį.

Kitais metais į čempionatą sugrįš lenktynės Katare. Varžybos pirmą kartą bus surengtos Las Vegase, JAV. Vis dar neatsisakoma planų grįžti į Kiniją. O jei dar bus įtrauktas etapas Afrikoje, 2023 m. F-1 tvarkaraštis gali išsiplėsti iki 26 etapų. Pagal taisykles, F-1 gali surengti daugiausiai 25 lenktynes, bet čempionato vadovai jau yra anksčiau atskleidę planus surengti 24 etapus.

Atsižvelgus į dabartinę situaciją Kinijoje, kol kas abejojama, jog ten pavyks sugrįžti. Jau kurį laiką netyla kalbos ir dėl kai kurių etapų Europoje. Anksčiau buvo minimi Monakas ir Prancūzija. Bet kuo toliau, tuo labiau abejojama Belgijos GP likimu.

F-1 istorijoje lenktynės Belgijoje buvo surengtos 66 kartus. Tiesa, buvo pertraukų. Čempionatas Spa trasoje neapsilankė 2003 m. ir 2006 m.

Teigiama, kad Spa neatitinka „Liberty Media“ keliamų standartų - nei ekonominių, nei infrastruktūros. Tad abejojama, kad F-1 sugrįš į Belgiją kitais metais.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066