F-2. K. Vasiliauskas Spa startuos penktas

logo 2009 Birželio 26 d. 18:48, Formula Two
Šiandien rengtoje „Formulės-2“ lenktynių Spa, Belgijoje, kvalifikacijoje Kazimieras Vasiliauskas užėmė penktąją vietą. Pirmąją starto poziciją pelnė vokietis Tobiasas Hegewaldas.
Iš antrosios vietos šeštadienio lenktynes Spa pradės ispanas Andy Soucekas. Aukščiau už lietuvį rikiuosis ir kanadietis Robertas Wickensas bei prancūzas Julienas Jousse.
Kvalifikacijos nugalėtojui K. Vasiliauskas pralaimėjo 0,923 sek. Penktoji vieta – kol kas geriausias mūsų tautiečio rezultatas starto pozicijas lemiančiame važiavime.
Kurį laiką kvalifikacijoje pirmavo J. Jousse. Varžyboms įpusėjus, iškart po „Eau Rouge“ posūkio sustojus Sebastiano Hohenthalio bolidui, važiavimas buvo sustabdytas. Pratęsus kvalifikaciją, greičiausiai vieną ratą pravažiavo bei niekam pirmosios vietos nebeužleido T. Hegewaldas.
Greta penktą vietą iškovojusio K. Vasiliausko, lenktynes pradės Henry Surteesas.
Ketvirtoji startinė eilė atiteko Milosui Pavlovičiui bei Alexui Brundle‘ui.
Po patirtos avarijos treniruočių metu, trečią vietą lenktynininkų įskaitoje užimantis Mikhailas Aliošinas kvalifikacijoje nedalyvavo ir lenktynes turės pradėti iš rikuotės galo.
Lenktynės Spa šeštadienį prasidės 14.15 val. Lietuvos laiku. Jas tiesiogiai transliuos „Eurosport“ televizija bei www.formulatwo.com interneto portalas. Kiek anksčiau, 10.50 val., vyks kvalifikacija sekmadienio varžyboms.