F. Alonso: „Formulė-1“ nėra tikslusis mokslas (4)

F. Alonso: „Formulė-1“ nėra tikslusis mokslas
logo Balandžio 06 d. 12:16, Alpine Racing

„Alpine“ pilotas Fernando Alonso „Sky Sports“ eteryje kalbėjo apie savo geriausią sezoną „Formulėje-1“, planus ateičiai ir apie jaunuosius lenktynininkus.

Fernando Alonso: „Mes visi norime nugalėti, bet galiausiai metų pabaigoje titulą iškovoja tik vienas iš mūsų. Tai sunku. „Formulė-1“, o ir sportas apskritai – tai ne tikslusis mokslas, čia neįmanoma planuoti įvykių vystymosi.

Jūs stengiatės gauti malonumą iš lenktynių, tam dedate daug pastangų norėdami pasiekti rezultato ir įgyvendinti savo svajones. Sugrįžęs į „Formulę-1“, aš noriu įrodyti, ką sugebu, tačiau neturiu konkretaus kažkokio tikslo nei jokių laiko apibrėžimų.

Regis, kad pats geriausias mano sezonas „Formulėje-1“ buvo 2012 metais: gerai vairavau, pasiekdavau rezultatų, o „Ferrari“ komanda dirbo maksimaliomis apsukomis. Tada aš sugebėjau įrodyti, ką gali raudonoji mašina. Tikiuosi, kad šiais metais taip pat būsiu arto to, nes daug ko naujo išmokau per pastaruosius dvejus metus. Įdomu, kaip man pavyks pritaikyti šias žinias.

Kai kuriais aspektais tapau daug ramesnis, išskyrus kovą trasoje. Bent jau aš tikiuosi, kad šioje vietoje niekas nepasiteikė. Pažiūrėsime. WEC čempinate reikia viską dalintis su komandos partneriu – ten daugiau dirbi kaip komandinis žaidėjas nei „Formulėje-1“, todėl manau, kad labiau subrendau ne tik kaip sporto profesionalas, bet ir kaip asmenybė.

Aš „Formulėje-1“ tikrai praleisiu kelis metus, o vėliau bus matyti. Labai daug ko tikiuosi iš perėjimo prie naujojo reglamento – atotrūkiai peletone turi sumažėti, dvikovų trasose bus daugiau.

Karjeros pradžioje lenktynėse aš kovojau su Josu Verstappenu ir Michaeliu Schumacheriu, o dabar, žiūrėdamas į galinio vaizdo veidrodėlį ir galvodamas apie bolidus priekyje, niekaip negaliu pagauti minties, jog tai – Mickas Schumacheris arba Maxas Verstappenas. Šiais metais susirinko labai daug talentingų lenktynininkų. Jie – tai „Formulės-1“ ateitis, bet lenktynių įkarštyje apie tai nėra kada galvoti“.

Alpine F1 Team
Komanda: Alpine F1 Team 2021 sezono taškai: 3
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A521
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2021 sezono taškai: 1
Komanda: Renault Amžius: 39 m.
Plačiau

Komentarai (4)
Norge logo rėmėjas
IP: 1decfdb | 04/06 12:41 Atsakyti
Tech - panasu, kas kumyras paeme ir supleskino tavo basanaviciu :)))
https://www.f1news.ru/news/f1-151818.html
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas