F. Alonso: sunkiausias varžovas - M. Schumacheris

F. Alonso: sunkiausias varžovas - M. Schumacheris
logo 2022 Spalio 05 d. 15:30, Renault Sport

„Alpine“ komandos lenktynininkas Fernando Alonso teigia, kad sunkiausias varžovas, su kuriuo jam teko susidurti F-1, buvo daugkartinis čempionas Michaelis Schumacheris.

Praėjusį savaitgalį SingapÅ«re surengtos lenktynės ispanui buvo ypatingos. Tai buvo jo 350-asis startas „Formulėje-1“. F. Alonso pagerino iki šiol Kimi Raikkonenui priklausiusį rekordą (349 startai).

F. Alonso F-1 debiutavo 2001 metais ir per ilgiau nei 10 metų trunkančią karjerą dėl aukšÄiausių pozicijų kovojo su įvairiais varžovais. Sportininkas daug negalvojo, kai žiniasklaidos atstovai pasidomėjo, kas buvo jo sunkiausias varžovas.

„Labai lengvas klausimas. Tai buvo Michaelis. Manau, kad jis buvo sunkus varžovas ne tik trasoje, bet ir už jos ribų“, - sakė F. Alonso.

Būtent po atkaklios kovos su M. Schumacheriu, 2006 metais F. Alonso antrą kartą tapo F-1 čempionu.

„Jis buvo labai protingas ir visada sutelkęs dėmesį ties reikiamais dalykais. Ta disciplina ir įsipareigojimas, kurį Michaelis pademonstravo, tapo įkvėpimu mums visiems.“

„Tuo metu tikrai niekas nenorėjo, kad jis bÅ«tų pagrindinis varžovas. Nes visi žinojo, kad svarbiausią akimirką, jis galėjo pademonstruoti kažką ypatingo. Michaelis buvo neįtikėtinas varžovas, tad labai didžiuojuosi tuo, jog galėjau su juo kovoti lenktynių trasose.“

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2024 sezono taškai: 6
Komanda: Renault Amžius: 42 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218