F. Alonso: sunkiausias varžovas - M. Schumacheris (11)

F. Alonso: sunkiausias varžovas - M. Schumacheris
logo Spalio 05 d. 15:30, Renault Sport

„Alpine“ komandos lenktynininkas Fernando Alonso teigia, kad sunkiausias varžovas, su kuriuo jam teko susidurti F-1, buvo daugkartinis čempionas Michaelis Schumacheris.

Praėjusį savaitgalį SingapÅ«re surengtos lenktynės ispanui buvo ypatingos. Tai buvo jo 350-asis startas „Formulėje-1“. F. Alonso pagerino iki šiol Kimi Raikkonenui priklausiusį rekordą (349 startai).

F. Alonso F-1 debiutavo 2001 metais ir per ilgiau nei 10 metų trunkančią karjerą dėl aukšÄiausių pozicijų kovojo su įvairiais varžovais. Sportininkas daug negalvojo, kai žiniasklaidos atstovai pasidomėjo, kas buvo jo sunkiausias varžovas.

„Labai lengvas klausimas. Tai buvo Michaelis. Manau, kad jis buvo sunkus varžovas ne tik trasoje, bet ir už jos ribų“, - sakė F. Alonso.

Būtent po atkaklios kovos su M. Schumacheriu, 2006 metais F. Alonso antrą kartą tapo F-1 čempionu.

„Jis buvo labai protingas ir visada sutelkęs dėmesį ties reikiamais dalykais. Ta disciplina ir įsipareigojimas, kurį Michaelis pademonstravo, tapo įkvėpimu mums visiems.“

„Tuo metu tikrai niekas nenorėjo, kad jis bÅ«tų pagrindinis varžovas. Nes visi žinojo, kad svarbiausią akimirką, jis galėjo pademonstruoti kažką ypatingo. Michaelis buvo neįtikėtinas varžovas, tad labai didžiuojuosi tuo, jog galėjau su juo kovoti lenktynių trasose.“

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 81
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau


Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ace
IP: a1b37e3 | 10/06 18:00 Atsakyti
Klepsidra
10/06 17:43

Montezemollo pasamde Todta, tada atejo Brawnas, Byrne ir kiti. MS buvo... skaityti daugiau

"Todt began restructuring the team, that was often just a disorganised bunch vagrants rather than a well oiled machine, and in 1996 secured the services of the dou*** World Champion Benneton driver, Michael Schumacher, who brought with him English technical wizard Ross Brawn, and South African designer Rory Byrne." (bleacherreport.com).
Typical bandymas sumenkinti MS indėlį ir tai, ką jis pasiekė su Ferrari. Taip pat dėl pora metų prieš Hakkineną. Tai buvo 4 metai. 2 pralaimėti (vieni dėl kojų lūžių), du laimėti. Taip, paskutiniais Mikos metais McLaren bolidas lūžo nuolatos, Barselonoj lyderiavo ir nebaigė lektynių paskutiniam rate, Monako fiasko. Tada, 2003 m. Raikkonenas davė kovą.
Klepsidra
IP: e2673dd | 10/06 17:43 Atsakyti
ace
10/06 15:52

MS vienintelis pilotas, konkurencingai lenktyniavęs prieš geriausius... skaityti daugiau

Montezemollo pasamde Todta, tada atejo Brawnas, Byrne ir kiti. MS buvo pakviestas paskutinis - kaip tas, kures deliverinti su sukurtu bolidu ir kovoti del pergaliu. Ta ir dare. Nieko jis vienas nepaeme ir nepakele. Turejo didele darbo etika, galimynes nuolatos testuoti - su tuo ir dirbo ir dirbo daug - nieks to neneigia. Hakkinenas nekure bolido, Raikkonenas su Alonso to nedare - nedare ir MS. Vaziavo su tuo, ka gavo.
Taip kelis konkurentus turejo - Hakkinenas pora metu, Alonso pora metu, bet visa kita Ferrari metais buvo toks pats pasivaiksciojimas kaip didzioji dalis Hamiltono ar Vettelio titulu, kur svarbiausia budavo pirmam startuojant finisuoti pirmam.
ace
IP: 24e6fb4 | 10/06 15:52 Atsakyti
MS vienintelis pilotas, konkurencingai lenktyniavęs prieš geriausius 3 generacijų pilotus: Senną, Prostą, Hakkineną ir Hamiltoną. Pridėkim dar Alonso, Raikkoneną, Vettelį. Daugelį įveikęs. I mean, aišku, kas čia the GOAT. Kai kam iki šiol skauda tarpuvietės angą dėl to ir dėl kelių epizodų kaip Monakas, tačiau tai, kaip jis atėjo į nesėkmingą projektą Ferrari ir į ką pakėlė jį, viską pasako. Joks kitas driveris nesugebėjo taip pastatyt komandos aplink save. Kam ego trukdė, kam viskas buvo padėta ant lėkštutės, kas keitė darbovietes kaip kojines ir kaip pasisekdavo su tuometine mašina, taip suvažiuodavo. Alonso protingai renkasi ką įvardinti kaip geriausią, nes taip parodo, kiek svarūs jo du titulai.
f1bmw
IP: 541c7bc | 10/06 07:16 Atsakyti
Zeto
10/05 18:41

Visiems, kam teko susidurti su dutukstantuju desimtmecio pirmos puses ... skaityti daugiau

https://www.f-1.lt/f-alonso-komiksu-superherojus-n7237
Nugalėtojas viso pasaulio blogio :D
Aha
IP: 0e9f62a | 10/06 06:23 Atsakyti
94 ir 97 finalai parodė ko galima laukti. Bet niekas gyvenime nesibaigia veltui.
Klepsidra
IP: 40c1a21 | 10/05 20:53 Atsakyti
Fernando Alonso planned to lie down in front of Michael Schumacher’s car on the starting grid at Monaco Grand Prix if the stewards did not penalize the German for intentionally stopping his Ferrari at Rascasse during qualifying.

Ka jis daugiau gali pasakyti? Kovoti reikejo ne tik su MS ir jo bajeriais, bet ir visa Ferrari ir FIA. Kad ir su kuo buvo kovota po to nebuvo tokiu Monaku ar baudu kaip Monzoje.
expertaz
IP: 8142d7d | 10/05 20:09 Atsakyti
Zeto
10/05 18:41

Visiems, kam teko susidurti su dutukstantuju desimtmecio pirmos puses ... skaityti daugiau

O perezas su RBR butu uzdominaves ka nors? Arba botas? Cai retorinis klausimas
Fernandoisfasterthanyou
IP: 6a07a15 | 10/05 19:39 Atsakyti
Zeto
10/05 18:41

Visiems, kam teko susidurti su dutukstantuju desimtmecio pirmos puses ... skaityti daugiau

bolidas dominuojantis, nes kažkas vietoj poilsio jachtoj suko ratus. Už tą laiką reikia atiduoti duoklę ir pilotui.
Zeto
IP: 7405d49 | 10/05 18:41 Atsakyti
Visiems, kam teko susidurti su dutukstantuju desimtmecio pirmos puses ferari, pasakytu ta pati.. Dominuojantis bolidas, fia protekcijos, net oficiali veto teise, plius vienas geriausiu to laikmecio pilotu uz vairo su geru apsauginiu antrojo piloto vaidmeny. Cia sunkiau jau sunku ir sugalvoti. Bet Alonso ir susirinko savo fanu baze butent tuo, kad pirmasis istvatino visa ta sutve.. Net ir as tuomet buvau trumpam vel tapes fanu kazkokio konkretaus piloto :D Pagarba Alonso talentui jauciu po siai dienai
formules1fan
IP: 5fd5086 | 10/05 18:36 Atsakyti
SethFin
10/05 16:43

Tai savaime aišku, kad GOAT turi būti sunkiausias.

Labiau savaime aisku kad netiesiogiai Alonso bando pasakyti koks as geras nes buvau tas kuris nukarunavo ir iveike 7x daugumos laikoma GOAT.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas