F. Alonso: tikiuosi, kad baudos negausiu

F. Alonso: tikiuosi, kad baudos negausiu
logo 2022 Lapkričio 11 d. 13:01, Pirelli

Atvažiavęs į San Paulą, Fernando Alonso pareiškė, kad visa „Alpine“ komanda yra nusiteikusi labai kovingai ir žada išlaikyti 4 vietą Konstruktorių įskaitoje nenusileisdama „McLaren“.

Fernando Alonso: „Tikiuosi, kad Brazilijoje nereikės eilinį kartą keisti variklio mano mašinoje. Meksikoje sugedo senas motoras, o aš atsargoje turiu naują, kurį aš gavau tik Ostine. Tikiuosi, kad jokių baudų už tai negausiu.

Žodžiu, prieš šÄ¯ savaitgalį mes esame gana ramÅ«s. Trasa San Paule turi ypatingų reikalavimų, viskas turi veikti maksimaliai efektyviai, bet tokiuose autodromuose kaip Spa ir Suzuka, pas mums viskas buvo tvarkoje. Tikimės, kad Brazilijoje bÅ«sime konkurencingi, bet reikia atsižvelgti ir į oro faktorių, nes šiomis dienomis galimas lietus. Norėtųsi, kad savaitgalis prabėgtų be jokių sunkumų.

Jei kalbėsime apie kovą su „McLaren“ dėl 4 pozicijos Konstruktorių įskaitoje, tai neabejoju, kad kova tęsis iki pat sezono finalo. Ir net jei kas nors pasirodys labai gerai šÄ¯ savaitgalį, tai galės uždirbti tik kokiais 4-6 taškai daugiau nei varžovai. Todėl viskas nulemta bus tik Abu Dabyje, o mÅ«sų ekipa nusiteikusi labai kovingai. Pagrindinių apdovanojimų likimas šiemet jau yra nulemtas, todėl mÅ«sų kuklų tikslą – išlaikyti ketvirtą komandinę vietą - palaiko bendra mÅ«sų motyvacija gana aukštame lygyje“.

Po 20 sezono etapų „Alpine“ lenkia „McLaren“ komandą 7 taškais.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2023 sezono taškai: 26
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2023 sezono taškai: 0
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392