F. Massa: „Ferrari“ per anksti ką nors paskelbti „pirmu numeriu“

F. Massa: „Ferrari“ per anksti ką nors paskelbti „pirmu numeriu“
logo 2022 Liepos 14 d. 12:09, Formula-E

Buvęs „Ferrari“ komandos lenktynininkas Felipe Massa mano, kad italų ekipai dar per anksti tarp Charleso Leclerco ir Carloso Sainzo dalinti pirmo ir antro pilotų vaidmenis. F. Massos žodžiais, kuris Skuderijoje važiavo nuo 2006 iki 2013 metų, visų pirma komanda privalo išspręsti technikos patikimumo problemas.

Felipe Massa: „2006 m. buvo akivaizdžiai aišku, kas yra komandoje pirmas, o kas – antras pilotas. Tačiau po to pas mus atėjo Kimis Raikkonenas. Mes su juo susitarėme, kad tarpusavyje kovosime iki etapo Spa, o vėliau tas, kuris bus žemiau asmeninės įskaitoje, padės komandos partneriui.

Nežinau, kokia dabar yra situacija „Ferrari“ dalinantis lenktynininkų vaidmenis, bet pagrindiniu jų prioritetu turi būti patikimumas. Iš pradžių jie turi išspręsti šį klausimą, o tik vėliau galvoti apie tai, kuris iš sportininkų turi būti „numeris vienas“.

Neatmestina, kad kitose lenktynėse C. Leclercas nebaigs varžybų, o Sainzas nugalės. Todėl dar labai anksti skirstyti vaidmenis, kadangi pati Maranello komanda nežino, kuris pilotas sugebės finišuoti kitame etape“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 120
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794