F. Tostas apie santykius su „Honda“ (3)

F. Tostas apie santykius su „Honda“
logo Rugsėjo 29 d. 11:07, Getty Images / Red Bull Content Pool

„Toro Rosso/AlphaTauri“ komandos boliduose „Honda“ motorai montuojami nuo 2018 metų. Komandos vadovas Franzas Tostas papasakojo apie tai, kaip vyko perėjimas prie japoniškų jėgainių.

Franzas Tostas: „Nuo 2014 metų aš palaikiau ryšius su „Honda“. Jiems buvo sunku su „McLaren“, bet aš buvau 100 proc. įsitikinęs, kad po kurio laiko su šiais varikliais bus galima nugalėti.

Kai 2017 metais mes pranešėme, kad pereisime prie „Honda“ jėgainių, daugelis tokį mūsų sprendimą laikė klaidingu. Bet aš jiems pasakiau: „Paklauskite manęs to po penkerių metų, tada pažiūrėsime“.

2017 metais mes puikiai tvarkėmės su „Honda“. Mes bendravome labai atvirai, mūsų inžinieriai ne kartą buvo nuvažiavę į jų bazę Sakuroje, o daug „Honda“ inžinierių lankėsi Faenzos bazėje.

Motoristai turi du sėkmės faktorius – patikimumą ir galią. Jau žiemą „Honda“ žengė didelį žingsnį į priekį, bet mes žinojome, kad jie nori laimėti lenktynes ir titulus kartu su „Red Bull“, reikia tobulinti jėgos agregatą viso sezono metu. Tai suvaidino lemiamą vaidmenį.

Prisimenu, ką pasakė „Honda“ lenktynių padalinio vadovas Yasuaki Asaki: „Prašau, atvežkite į kiekvieną etapą naujos specifikacijos jėgainę, kažkokias naujienas, visai nesvarbu, kad po kiekvienos baudos mums teks startuoti paskutiniams“. Jis taip ir padarė. Kiekvienoms lenktynėms mes gaudavome atnaujinimus ir startuodavome iš galo, bet taip buvo numatyta. Ir toks didelis agregato modernizacijos tempas leido mums gauti labai gerą jėgos agregatą.

Bendradarbiavimas su mūsų komanda buvo pagrindinis faktorius, kodėl su „Honda“ kontraktą pasirašė „Red Bull“. Jie pamatė japonų motoristų pažangą, suprato, kad „Honda“ galima pasitikėti ir dirbti su jais kartu“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Yuzefas
IP: 33bea25 | 09/29 17:38 Atsakyti
burgeriai kainavo po desimt limonu
CBRV
IP: e3b3085 | 09/30 08:20 Atsakyti
Olluxas
09/30 06:27

"bet mes žinojome, kad jie nori laimėti lenktynes ir titulus kartu s... skaityti daugiau

RB nemokamai dare testus
Olluxas
IP: 848257c | 09/30 06:27 Atsakyti
"bet mes žinojome, kad jie nori laimėti lenktynes ir titulus kartu su „Red Bull“,

O su McLaren tai tik norėjo praleist gerą laiką švaistydami koncerno milijonus??

"Kiekvienoms lenktynėms mes gaudavome atnaujinimus ir startuodavome iš galo, bet taip buvo numatyta. Ir toks didelis agregato modernizacijos tempas leido mums gauti labai gerą jėgos agregatą"

O kad kelis metus ant McLaren treniravosi, tai čia ***? Tostas Hondą pakėlė į next level?

"Bendradarbiavimas su mūsų komanda buvo pagrindinis faktorius, kodėl su „Honda“ kontraktą pasirašė „Red Bull“.

Yeah yeah - whatever... neminint aukščiau išvardintų faktorių, RBR tiesiog neturėjo alternatyvos apsidirbę su Renault. Nu bet čia vėl tik Tostas kėlė Hondą į next level..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749