F. Vasseuras: A. Giovinazzi negalėjo pademonstruoti potencialo dėl komandos kaltės

F. Vasseuras: A. Giovinazzi negalėjo pademonstruoti potencialo dėl komandos kaltės
logo 2019 Balandžio 23 d. 21:25, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ vadovo Frederico Vasseuro teigimu, Antonio Giovinazzi iki šiol negalėjo pademonstruoti savo potencialo dėl komandos kaltės.

25 metų italas per pirmas tris sezono lenktynes neiškovojo nė vieno taško. F. Vasseuras dėl to kaltina technines problemas.

„Antonio iki šiol negalėjo pademonstruoti savo tikrojo potencialo. Bet dėl to kalta yra komanda. Susidūrėme su techninėmis problemomis, o dėl jų Antonio mažiau praleido laiko trasoje, tad iki šiol nesijaučia užtikrintai pilotuodamas mūsų bolidą ir negalėjo iš jo išspausti maksimumo“, - kalbėjo F. Vasseuras.

„Australijoje, pirmoje kvalifikacijos dalyje, jis pademonstravo kaip greitai gali važiuoti. Tiesiog turime lukterti. Net neabejoju, kad jis dar pademonstruos ką gali iš tikrųjų.“

Šiemet per pirmas tris lenktynes iškovotus 12 komandos taškų pelnė A. Giovinazzi ekipos draugas Kimi Raikkonenas.

„Kimi kol kas puikiai atlieka savo darbą. Jo atsiliepimai apie bolidą yra labai tikslūs. Vos sėdęs už automobilio vairo jis puikiai atlieka savo darbą.“

„Mums pavyko iškovoti taškų, tai puiku, pademonstravome bolido potencialą. Bet tuo pačiu atsidūrėme nemaloniose situacijose bei susidūrėme su techniniais gedimais.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794