F. Vasseuras: „Alfa Romeo“ labai svarbi 8-oji vieta (1)

F. Vasseuras: „Alfa Romeo“ labai svarbi 8-oji vieta
logo 2020 Lapkričio 09 d. 17:44, Sauber

„Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras teigia, kad finišavimas 8-oje konstruktorių įskaitos vietoje šiame sezone ir ateinančiuose, aplenkiant artimiausius konkurentus - „Haas“ ir „Williams“ - svarbus pasiekimas, net jeigu ši pozicija nėra vieta, kurioje komanda nori likti ilgalaikėje perspektyvoje. 

Trys komandos, šį sezoną besivaržančios rikiuotės pabaigoje, dažniausiai bandydamos nukonkuruoti tik vienos kitas - „Alfa Romeo“, „Haas“ ir „Williams“. Šiuo metu „Alfa Romeo“ savo konstruktorių įskaitos kraityje turi 8 taškus, „Haas“ - 3, o „Williams“, kurios lenktynininkai dar nei karto nefinišavo vietose, už kurias skiriami taškai  - 0, nors vienas pilotų teigė, kad „Williams“ dabar yra pajėgi aplenkti savo artimiausius priešininkus. 

F-1 vadovai dar šių metų pradžioje patvirtino, kad nepaisant pasaulį sukrėtusios COVID-19 pandemijos ir iki 17-os lenktynių suspausto kalendoriaus, piniginio prizo fondas bus išskirstytas tarp visų komandų. 

„Aštunta vieta yra labai svarbi. Mes esame šio sporto pasaulio atstovai, mėgstantys konkurenciją, ir norime įveikti savo tiesioginius oponentus. Šis požiūris ir motyvacija yra raktas į ateitį. Mes niekada negalime pasiduoti. Ateityje už 8-ąją vietą bus skiriama gerokai daugiau pinigų (pagal naujojo Konkordo susitarimo sąlygos).“

„Štai kodėl yra būtina nukonkuruoti savo artimiausius varžovus ir pasiimti taškus, kuriuos galima būtų pasiimti. Nėra prasmės būti šešis kartus priekyje ir apdovanoti savęs 13-ąja vieta, už kurią nėra skiriami taškai ar stebėti, kaip tave lenkia tavo varžovai. “

Komandos vadovas taip pat paneigė, kad „Ferrari“, aprūpinanti „Alfa Romeo“ varikliais, turi paskutinį žodį dėl to, kas tampa komandos pilotais. F-1 pasaulyje sklandė kalbos ir gandai, kad „Ferrari“ tam tikra prasme kontroliuoja „Alfa Romeo“ ir „Haas“ lenktynininkų kontraktus, dėl šioms komandos tiekiamų jėgos agregatų. 

Nepaisant to, Šveicarijoje bazę įkūrusi komanda, anksčiau žinoma „Sauber“ vardu, kitų metų sezonui (jau trečiajam) patvirtino Kimi Raikkoneno ir Antonio Giovinazzi tandemą, turintį glaudžius ryšius su „Ferrari“. 

Komentuodamas tai, komandos vadovas sakė: „Su „Ferrari“ palaikome gerus darbinius santykius, todėl lenktynininko klausimas yra bendras sprendimas. Niekas mūsų nespaudžia. Mes atvirai diskutuojame su „Ferrari“ ir lenktynininkais. Lenktynininkas turi pritapti prie komandos ir jaustis čia patogiai.“


Komentarai (1)
Jo jo bendras
IP: 0674610 | 11/10 04:23 Atsakyti
Kaip Ferrari pasakys taip ir bus. Vasseuras gali sitoj vietoj nebent pritariamai palinkcioti.
×

TOP naujienos