FE. Romoje greičiausias čempionato naujokas N. Cassidy

logo 2021 Balandžio 11 d. 11:40, Formula-E

Antroje šio savaitgalio „Formulės-E“ kvalifikacijoje, surengtoje Romos miesto trasoje, greičiausi buvo čempionato naujokai. „Pole“ poziciją iškovojo Nickas Cassidy, paskutinėje važiavimų dalyje aplenkęs Normaną Nato.

Romą užklupo lietus, tad sportininkams teko varžytis šlapioje trasoje. Tą puikiai išnaudojo kai kurie, žemesnes pozicijas čempionate užimantys, sportininkai.

Iki šiol neiškovojęs nė vieno taško, N. Cassidy buvo greičiausias treniruočių metu, o paskutinėje kvalifikacijos dalyje vieną ratą įveikė per 1 min. 52,011 sek. ir iškovojo „pole“ poziciją.

N. Nato buvo greičiausias savo grupės važiavimuose, o patekęs į „superpole“ kėsinosi aplenkti N. Cassidy. Vis dėlto „Venturi“ sportininkas nusileido varžovui 0,332 sek. ir turėjo pasitenkinti antra startine pozicija.

Pascalis Wehrleinas į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko tik dėl to, jog teisėjai nubaudė jo komandos draugą Andre Lottererį. Vokietis kurį laiką pirmavo, bet vėliau jį aplenkė minėti N. Cassidy ir N. Nato.

Vakar vykusioje kvalifikacijoje buvęs greičiausias „Mercedes“ atstovas Stoffelis Vandoorne‘as šį kartą liko ketvirtas. Belgas nuo „pole“ iškovojusio N. Cassidy atsiliko net 2,3 sek.

Paskutines dvi pozicijas „superpole“ važiavimuose pasidalino Maximilianas Guentheris ir Alexanderis Simsas. Tuo tarpu N. Nato komandos draugas Edoardo Mortara, nepatekęs į paskutinę važiavimų dalį, liko septintas.

Vakar nugalėjęs Jeanas-Ericas Vergne‘as šiandien kvalifikacijoje buvo vienas lėčiausių ir užfiksavo tik 21-ą rezultatą.

Antrosios šio savaitgalio FE lenktynės Romoje prasidės 13:00 val. Lietuvos laiku.