FE. Romoje „pole“ poziciją iškovojo S. Vandoorne‘as

logo 2021 Balandžio 10 d. 14:57, Formula-E

Romoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko ir „pole“ poziciją iškovojo „Mercedes“ komandos lenktynininkas Stoffelis Vandoorne‘as.

Trečios grupės važiavimų metu belgas nusileido „Porsche“ atstovui Andre Lottereriui, bet tai nesutrukdė sportininkui patekti į kitą etapą.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje, kurioje varžosi šeši greičiausi sportininkai, S. Vandoorne‘as vieną ratą įveikė per 1 min. 38,484 sek. ir iškovojo „pole“ poziciją, antroje vietoje likusį A. Lottererį aplenkęs 0,167 sek.

Paskutinis trasoje pasirodęs Oliveris Rowlandas buvo greičiausias pirmuose trasos sektoriuose ir galėjo užfiksuoti geriausią rezultatą tarp visų dalyvių. Bet britas paskutiniame posūkyje kliudė apsauginę sieną ir praradęs apie puse sekundės liko trečioje vietoje.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje kurį laiką pirmavo „Audi“ atstovas Lucas di Grassi, buvęs greičiausias treniruotėse. Bet brazilo rezultatą pagerino trys varžovai, tad jam teko pasitenkinti ketvirta vieta.

Dukart FE čempionu tapęs Jeanas-Ericas Vergne‘as paskutinėje kvalifikacijos dalyje aplenkė tik vieną varžovą ir liko penktas. Tuo tarpu penkis kartus paskutinėse septyniose lenktynėse avariją patyręs BMW atstovas Maximilianas Guntheris buvo lėčiausias, nuo S. Vandoorne‘o atsilikęs daugiau nei skunde ir užfiksavęs šeštą rezultatą.

Pirmosios šio savaitgalio FE lenktynės Romoje prasidės 16:30 val. Lietuvos laiku.