FIA: dirbtinis intelektas užblokavo virš 2 tūkst. kenksmingų žinučių (1)

FIA: dirbtinis intelektas užblokavo virš 2 tūkst. kenksmingų žinučių
logo 2022 Gruodžio 09 d. 18:10, FIA

FIA atskleidė, kad per pastaruosius du mėnesius su dirbtinio intelekto pagalba buvo užblokuota virš dviejų tūkstančių „labai kenksmingų“ žinučių, susijusių su F-1.

Spalio mėnesį federacija paskelbė, kad pasitelkusi į pagalbą „Arwen.ai“, sieks mažinti kenksmingą turinį socialiniuose tinkluose.

Po šiandien įvykusios FIA metinės generalinės asamblėjos, federacijos prezidentas Mohammedas Ben Sulayemas atskleidė, kad su dirbtinio intelekto pagalba daugiau nei du tūkstančiai žinučių nepateko į viešumą.

„Judėdami į priekį turime pasirūpinti, kad automobilių sportas ir mobilumas būtų patrauklus visiems“, - sakė FIA prezidentas.

„Štai kodėl mes nusprendėme kovoti su kenksmingu turiniu socialiniuose tinkluose pasitelkdami dirbtinį intelektą. Nuo tada, kai spalį pradėjome jį naudoti, buvo nedelsiant užblokuota 2400 labai kenksmingų žinučių.“

M. Ben Sulayemo teigimu, federacija, toliau kovojanti su kenksminga socialinių tinklų aplinka, ketina bendrauti su įvairiomis organizacijomis, tame tarpe ir Europos Sąjunga.

„Aš tikrai noriu, kad FIA vaidintų svarbų vaidmenį mažinant patyčias socialiniuose tinkluose. Siekdami to, mes atliekame tyrimus, kuriame glaudesnius santykius su ES, sporto organizacijomis bei socialinių tinklų kompanijomis. Siekiame sušaukti aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame būtų prisiimti tvirti įsipareigojimai sustabdyti neapykantą internete.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
lolol
IP: ae918c1 | 12/10 09:24 Atsakyti
Čia Arwen.ai reklama, nes juokinga, kai tokio lygio kaip FIA instagrame per mėnesį užblokuota tik tūkstantis žinučių. O kituose tinkluose jie nieko nedaro nes neturi priėjimo. Tai ir reikėjo rašyti, kad galit dergtis visur išskyrus IG :D
×

TOP naujienos