G. Russellas: dėl kito sezono dar nieko nenuspręsta

G. Russellas: dėl kito sezono dar nieko nenuspręsta
logo 2021 Birželio 17 d. 19:52, Williams

Spaudos konferencijoje Le Kastelle spaudos atstovai bandė iš George'o Russello sužinoti apie jo perėjimo į „Mercedes“ komandą perspektyvas. „Williams“ lenktynininkas atsakinėjo į klausimus išsisukinėdamas, tačiau leido suprasti, kad galutinio sprendimo galima tikėtis arčiau vasaros pertraukos.

George'as Russellas: „Suprantama, kad aš žinau apie visus tuos gandus, bet dabar kiekvienose lenktynėse jaučiu malonumą vairuodamas lenktynių automobilį. Aišku, kad norėtųsi, jog kažkuriuo metu mano likimas išaiškėtų, bet šį savaitgalį esu susikaupęs ties prasidedančiu Prancūzijos GP etapu, o po to bus du etapai Austrijoje.

Įprastai tokie sprendimai yra priimami vasaros pertraukos metu ir daugeliu atveju vyksta būtent taip, todėl dabar reikia kruopščiai ruoštis kiekvienoms varžyboms, turėti malonumą lenktyniaujant ir laukti, kaip toliau klostysis įvykiai. Kai nežinai, kokia tavęs laukia ateitis, tampa dar įdomiau.

Dėl kitų metų kol kas niekas nenuspręsta, vis dar esu „Williams“ pilotas ir nepasirašinėjau jokių kitų kontraktų, todėl mano pajėgos nukreiptos į tą darbą, kurį privalau atlikti. Tikiuosi, kad ateitis vienu ar kitu būdu išaiškės, o kol kas stengsiuosi kuo geriau atlikti savo užduotis, nes kuo aukštesnius rezultatus rodai trasoje, tuo didesni šansai, kad ir su tavo ateitimi viskas bus gerai.

„Formulė-1“ yra gana žiaurus sportas, kur yra tik 20 vietų sportininkams, o patekus čia, reikia važiuoti maksimaliai greitai, kad turėtumei bent kokių geresnių perspektyvų. Neverta dabar spėlioti apie ateitį, nes viskas gali greitai pasikeisti. Žodžiu, artimiausias tris dienas esu nusiteikęs atakuoti iš visų jėgų“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392