G. Russellas: laukia sunkios lenktynės (1)

G. Russellas: laukia sunkios lenktynės
logo Rugsėjo 10 d. 19:23, Pirelli

„Mercedes“ pilotai kvalifikacijoje Monzoje užėmė 5 ir 6 vietas ir gana skirtingai įvertino šeštadienio rezultatus. Tačiau abu sutinka, kad jų komandai lenktynės Italijoje bus sunkios.

George'as Russellas: „Jei atvirai, tai mums nepavyko normaliai nuvažiuoti visos kvalifikacijos. Pirmoji jos dalis klostėsi gana normaliai, mes tik kelias dešimtąsias pralaimėjome „Ferrari“ ir aš galvojau, jog turime šansą išsilaikyti tose pozicijose. Maniau, kad mes jiems pralaimėsime daugiausiai keturias dešimtąsias, o nusileidome net 1,4 sek. Tai, žinoma, yra blogai.

Bet džiaugiuosi, kad nei Lando Norrisui, nei Fernando Alonso nepavyko mÅ«sų aplenkti, nes tai iš esmės buvo kova dėl antros startinės pozicijos rytojaus lenktynėse. Nepasakyčiau, kad labai smarkiai nusivyliau, bet apskritai gaila, kad mes tiek daug pralaimėjome. Tai nepadeda mums geriau pažinti savąjį bolidą.

Manau, kad mes turime didžiausią dėmesį skirti toms užduotims, kurios prieš mus yra keliamos. Spėju, kad prieš savaitę, o taip pat Budapešte mes matėme, kad jei nuolat seksime mašinas, kurios yra greitesnės už mums, tai galiausiai neigiamai atsiliepia mÅ«sų rezultatams.

Norėčiau galvoti, kad čia mes galėsime pakovoti su Charlesu ir Maxu, bet atrodo, kad jie yra gerokai greitesni. MÅ«sų programa minimum – užlipti ant podiumo, todėl tikiuosi, kad pavyks normaliai startuoti ir iš karto stoti į kovą.

Be to, mus mažai domina, kaip veiks Maxas ir „Red Bull“, nes jis vis tiek finišuos prieš mus. Jis aplenks mus, tikriausiai, 15 rato rajone. Nemanau, kad čia bus taip lengva lenkti kaip buvo Spa, bet jų greitis yra toks didelis, kad jie vis tiek prasiverž per peletoną“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 515
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ziuresime
IP: 128458e | 09/11 00:51 Atsakyti
Kas bus 15 rato rajone
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas