G. Russellas: psichologas padėjo geriau pasiruošti šių metų sezonui (3)

G. Russellas: psichologas padėjo geriau pasiruošti šių metų sezonui
logo Balandžio 08 d. 22:03, Williams

„Williams“ lenktynininkas George‘as Russellas atskleidė, kad psichologo konsultacijos padėjo jam geriau pasiruošti šių metų F-1 sezonui.

Britas trečius metus iš eilės atstovauja minėtai ekipai. Tiesa, nei 2019 m., nei 2020 m. sportininkui nepavyko iškovoti taškų.

Pernai, vienose lenktynėse pakeitęs susirgusį Lewisą Hamiltoną „Mercedes“ komandoje, G. Russellas buvo arti pirmosios pergalės, bet dėl komandos klaidos sustojimo metu bei vėliau pradurtos padangos, pilotui finišuoti pirmoje vietoje taip ir nepavyko.

„Williams“ pilotas neslepia, kad psichologo konsultacijos padėjo jam įveikti sunkumus bei geriau pasiruošti naujam sezonui.

„Jaučiuosi vis stipresnis ir stipresnis. Praeityje pasitaikė sunkių akimirkų. Supratau, kad pasikalbėti apie tai su tinkamu žmogumi... žinoma, galima pasikalbėti su šeimos nariais ar draugais. Bet sulaukti profesionalo patarimo man buvo labai svarbu“, - pasakojo G. Russellas.

„Konsultacijos padėjo sugrįžti stipresniam, sveikesniam ir geriau pasiruošusiam. Manau, kad daugelis žmonių, ypač vyrai, kreipimąsi į psichologą priima kaip silpnybės ženklą. Tai netiesa. Protas yra stipriausias įrankis tavo kūne. Niekada nebuvau vienas iš tų žmonių, kurie galvoja, kad psichologinė būklė nėra svarbi.“

G. Russello teigimu, po pasirodymo pernai Sakhiro GP lenktynėse, jis daug ko išmoko.

„Jei ateityje noriu kovoti dėl pergalių ir titulų, negaliu leisti, kad tos sunkios akimirkos neduotų man ramybės. Sakhiro GP kvalifikacijoje likau antras. Buvau nusivylęs tokiu rezultatu. Iki tol mano geriausias rezultatas kvalifikacijoje buvo dvylikta vieta ir aš buvau patenkintas tokiu pasiekimu. Bet kai Bahreine likau antras, buvau nusivylęs.“

„Tas lenktynių savaitgalis mane daug ko išmokė. Supratau, kad ateityje, kovojant dėl pergalių ir titulų, psichologiškai bus daug sunkiau. Bus tikrai sunkiau nei per pastaruosius kelis metus, kai finišuodavau rikiuotės gale. Tad ta patirtis man buvo tikrai naudinga.“

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (3)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas