G. Steineris: „Ferrari“ sprendimu M. Schumacheris atsidūrė „Haas“ komandoje (6)

G. Steineris: „Ferrari“ sprendimu M. Schumacheris atsidūrė „Haas“ komandoje
logo Balandžio 02 d. 22:17, Haas

Haas“ vadovo Guentherio Steinerio teigimu, komanda Micką Schumacherį pasirinko ne dėl rėmėjų, o dėl jo rezultatų F-2 čempionate.

Dar pernai JAV ekipa neslėpė, jog dėl pasaulį užklupusios pandemijos atsidūrė sunkioje finansinėje padėtyje. Komanda pasirašė sutartį su buvusiu F-2 pilotu Nikita Mazepinu, o jo tėvo valdoma „Uralkali“ tapo pagrindine ekipos rėmėja.

Komandai taip pat pavyko pasirašyti rėmimo sutartį su vokiečių interneto paslaugų tiekėja „1&1“. Teigiama, kad pastaroji kompanija norėjo ekipoje matyti sportininką iš Vokietijos, tad buvo pasirašyta sutartis su praėjusių metų F-2 čempionu M. Schumacheriu. Bet G. Steineris neigia, kad sutartis su vokiečiu buvo pasirašyti tik dėl rėmėjų.

„Kad visiems būtų aiškiau, „1&1“ yra „Haas“ rėmėja, ne Micko Schumacherio rėmėja. Nėra jokio ryšio tarp „1&1“ ir Micko. Žinoma, kad „1&1“ yra patenkinta Micko buvimu komandoje. Bet derybos su kompanija ir Micku vyko atskirai, ne tuo pačiu metu“, - pasakojo G. Steineris.

Anot „Haas“ vadovo, M. Schumacheriui į F-1 patekti padėjo tai, jog vokietis pernai tapo F-2 čempionu ir yra „Ferrari“ pilotų akademijos narys.

„Žinoma, kad mums tai padėjo derybose su „1&1“. O jie yra labai patenkinti, kad Mickas yra „Haas“ komandos narys. Bet tai buvo „Ferrari“ sprendimas. Jie sprendžia, kur lenktyniaus jų sportininkai. Tad mes į juos kreipėmės dėl Micko, nes jis pernai tapo F-2 čempionu. Bet tai nebuvo rėmėjų iškelta sąlyga derybų metu.“

Haas
Komanda: Haas 2021 sezono taškai: 0
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Haas Amžius: 22 m.
Plačiau

Komentarai (6)
bmw v8
IP: 59a066c | 04/03 22:00 Atsakyti
Ar aš čia vienas nesuprantu? Ferrari sprendimu atėjo, paskui jie sprendė patys, o galiausiai viskas priklausė nuo Ferrari 🙄 gal jie bandė prisivilioti Micką ir tik Ferrari leidimo trūko, nes jis Ferrari akademijos narys? Kaip taip nesugebėti aiškiai ir paprastai parašyti?
GnR
IP: 7228f04 | 04/03 17:21 Atsakyti
Įdomu ar užteks tečio pinigų po kiekvieno starto Mazespino bolida vel surinkt ir sulipdyt is detaliu
RBR
IP: d700dc4 | 04/03 13:21 Atsakyti
Ko cia Steineris vis varto apie tuos pilotus. Kaip atejo, taip atejo. Niekam cia neidomu. Kai taps cempionais tada ir pasidomesime
Rus
IP: 2010619 | 04/03 06:52 Atsakyti
Tai kad Drive to survive labai aiškisi šitas momentas buvo parodytas 🤭
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas