G. Steineris teisina N. Mazepino elgesį

G. Steineris teisina N. Mazepino elgesį
logo 2021 Balandžio 17 d. 22:16, Haas / LAT Photo

Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris nemato problemos, kad jo pilotas Nikita Mazepinas antroje kvalifikacijoje elgiasi ne džentelmeniškai.

„Haas“ naujokas N. Mazepinas antrą kartą tapo kritikos objektu dėl savo elgesio kvalifikacijoje. Imoloje rusas aplenkė Antonio Giovinazzi pačioje apšilimo rato pabaigoje, kas taisyklėmis nėra uždrausta, tačiau tai yra nerašyta džentelmeniško pilotų susitarimo netrukdyti kolegoms, taisyklė.

Tačiau „Haas“ vadovas tame nemato Mazepino kaltės, kadangi, jo nuomone, Nikita privalėjo tuo metu greitėti norint suspėti pradėti greitąjį ratą, nes buvo likusios tik kelios sekundės, o Giovinazzi tuo metu važiavo per lėtai.

„Nemanau, kad reikia ką nors keisti, - sakė G. Steineris. – Laikas mus spaudė ir tokioje situacijoje reikia daryti tai, kas yra bÅ«tina. Mes nedarėme to specialiai, bet tos sesijos dalies pabaigoje trasoje buvo labai ankšta, todėl reikėjo spausti akseleratorių ir tikėtis geriausio. Todėl jei tu nepaspausi, tai prarasi greitąjį ratą.

Nemanau, kad šiuo atveju reikia kalbėti apie džentelmenišką susitarimą. Antonio galėjo važiuoti kur kas greičiau. Jis žinojo, kad Nikita važiuoja iš paskos ir kad jam reikia suspėti iki languotos vėliavos.

Taigi, tai buvo nevykęs aplinkybių sutapimas, niekas nieko specialiai nedarė. Varžybose reikia naudoti bet kokiomis galimybėmis“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2024 sezono taškai: 58
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Nikita Mazepinas
Pilotas: Nikita Mazepinas 2024 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 25 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821