G. van der Garde: M. Binotto gali tapti „Alfa Romeo“ vadovu

G. van der Garde: M. Binotto gali tapti „Alfa Romeo“ vadovu
logo 2022 Gruodžio 23 d. 19:08, Ferrari

Po ketverių sezonų, praleistų „Ferrari“ komandos vadovo poste, Mattia Binotto buvo išsiųstas į poilsį po pralaimėjimo „Red Bull“ komandai 2022 metais. Italų inžinierių pakeitė prancūzas Fredericas Vasseuras – patyręs vadybininkas, kuris iki šiol vadovavo „Alfa Romeo“ ekipai.

Po kadrų pertvarkymo pačioje šveicarų komandoje iš Hinvillo vadovo vieta kol kas yra laisva. Į Hinvillą atėjo Andres Seidlas, tačiau jis užėmė kur kas aukštesnį postą – tapo „Sauber Group“ generaliniu direktoriumi ir ateityje kontroliuos „Audi“ koncerno atėjimo į „Formulę-1“ programą.

Spaudoje buvo pranešimų, jog „Alfa Romeo“ komandai gali ateiti vadovauti Jostas Capito, neseniai atleistas iš „Williams“ vadovo pareigų. Tačiau buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas ir sporto analitikas Giedo van der Garde išreiškė kur įdomesnę nuomonę.

„Prieš juos – gana sudėtinga užduotis, nes „Audi“ ateis gana greitai, nors iki 2026 metų dar nemažai laiko, - sakė G. van der Garde. - Aišku, kad kažkuriuo momentu visos vadovavimo regalijos bus atiduotos Seidlui, bet tai įvyks, kai „Audi“ pradės pilnai kontroliuoti „Sauber“.

Dabar jiems reikia laikino „Formulės-1“ komandos vadovo, kuris po to galėtų tapti dešiniąja A. Seidlo ranka“.

Olandų analitiko teigimu, šiam vaidmeniui puikiai tiktų M. Binotto kandidatūra, O štai J. Capito šansus jis įvertino gana žemai.

„Jostas – geras žmogus, jis labai sklandžiai duoda interviu, - aiškino G. van der Garde. - Bet aš nežinau, kokie privalumai leistų jam gauti šią vietą. „Alfa“ vadovų vietoje aš labiau įsižiūrėčiau į tuos, kas jau dirba komandoje ir yra verti paaukštinimo, arba atvirkščiai, pasamdyčiau tą, kas yra susijęs su „Audi“. Pastaraisiais metais vokiečių koncernas turėjo nemažai sportinių programų. Jie turėjo „Formulės-E“ komandą, kuriai vadovavo Allanas MicNishas – ir jis tvarkėsi labai neblogai. Nežinau, ar galėtų jis būti kandidatu, tačiau yra ir daugiau panašaus lygio specialistų“.

„Audi“ pilnai pradės kontroliuoti „Sauber“ nuo 2026 metų, bet dar iki to palaipsniu periminės komandą, kurią reikės paversti gamykline ekipa. Italijos „Alfa Romeo“ automobilių kompanija rems šveicarų ekipą iki 2023 m. pabaigos ir daugiau nepratęs kontrakto.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2023 sezono taškai: 38
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392