Galutinai suderinti sprinto lenktynių biudžetai

Galutinai suderinti sprinto lenktynių biudžetai
logo Balandžio 19 d. 13:11, Pirelli

Šiame sezone eksperimento tvarka trijuose etapuose bus išbandytas naujas varžybų savaitgalio formatas, kuriame bus šeštadienio sprinto lenktynės ir pagal jų rezultatus bus nustatyta starto tvarka pagrindinėse lenktynėse sekmadienį.

Tarp komandų ir „Formulės-1“ vadovybės ilgai tęsėsi diskusija dėl kompensacijos dydžio sprinto lenktynėms surengti. Balandžio pradžioje paaiškėjo, kad abi pusės suderino finansines sąlygas, o šiandien leidinys „RacingNews365“ paskelbė skaičius, dėl kurių jau pavyko susitarti galutinai.

Kiekviena komanda papildomai gaus po 75 tūkst. JAV dolerių už kiekvienas sprinto lenktynes ir galės išleisti papildomai po 200 tūkst. dolerių, jei mašina per šias lenktynes bus sudaužyta. Tokiu būdu, vienai komandai bus leista papildomai išleisti 600 tūkst. daugiau nei numato biudžetų nustatytos ribos – 145 mln. dolerių per sezoną, jei bolidams prireiks remonto.

Tam, kad būtų garantuotas teisingumas ir griežta apskaita, komandos turės įrodyti, jog mašinas reikia remontuoti. Tai reikės padaryti arba pasitraukiant iš sprinto lenktynių, arba betarpiškai užvažiavus į boksus. Jei bolidas nepasitrauks iš kovos dėl pažeidimų arba neužvažiuos į boksus gedimui šalinti, bus laikoma, kad automobilis nėra pažeistas ir nebus galima išleisti minėtos sumos iki 200 tūkst. dolerių remontui.

Šiais metais sprinto lenktynės bus surengtos Silverstoune, Monzoje ir Interlagose.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas