H. Marko: su F. Vasseuru „Ferrari“ bus silpnesnė

H. Marko: su F. Vasseuru „Ferrari“ bus silpnesnė
logo 2022 Gruodžio 20 d. 20:08, xpbimages

„Ferrari“ komanda per pastaruosius devynerius metus pakeitė jau ketvirtą vadovą – vietoje Mattia Binotto, kuris taip ir nesugebėjo iškovoti pasaulio čempionų titulo, atėjo Fredericas Vasseuras iš „Alfa Romeo“.

Kai kas prancūzų specialistą vadina naujuoju Jeanu Todtu ir Skuderijos gelbėtoju, kiti mano, kad komanda iš duobės kapstysis mažiausiai trejus metus.

Red Bull“ „pilkasis kardinolas“ Helmutas Marko su „Auto Motor und Sport“ pasidalino savo požiūriu į Italijos komandos situaciją.

„Aš nesuprantu šių pertvarkymų, - sakė 79 metų austras. - Man atrodė, kad Binotto buvo puikus tiek techniniuose, tiek ir politiniuose klausimuose.

Tiesiog jam buvo iškeltas neįgyvendinamas uždavinys. Bet būtų pakakę pasamdyti naują sporto direktorių, kuris Binotto padėtų trasoje ir taktikos klausimuose. O atėjus naujam žmogui, kuris turi begales pašalinių projektų, „Ferrari“ tik susilpnės“.

Vasseuras yra jaunimo ART komandos bendrasavininkis, taip pat jam priklauso technologijų kompanija „Spark“, kuri gamina važiuokles „Formulei-E“ ir „Extreme-E“.

Vasseuras yra baigęs inžinerines aerokosminių technologijų studijas, po kurių pasuko į automobilių sportą. Fredericas niekada nėra važiavęs jokiose lenktynėse profesionaliu lygiu.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 305
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778