„Honda“ grįžta į F-1 kaip lenktynių rėmėja (3)

„Honda“ grįžta į F-1 kaip lenktynių rėmėja
logo Gegužės 17 d. 16:05, Pirelli

Šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad „Honda“ tapo pagrindine Japonijos GP lenktynių rėmėja. Varžybos bus rengiamos Suzukos trasoje, kuri priklauso japonų automobilių gamintojai.

„Honda“, kaip F-1 variklių gamintoja, iš čempionato oficialiai pasitraukė praėjusių metų pabaigoje. Tačiau „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ toliau naudoja japonų motorus, kuriuos tiekia „Honda Racing Corporation“ (HRC).

„Honda“ Japonijos GP paskutinį kartą rėmė 2018 m. O lenktynės minėtoje trasoje paskutinį kartą buvo surengtos 2019 m. Vėliau jos buvo atšauktos dėl Covid-19 pandemijos.

Suzukos trasa buvo pastatyta 1962 metais. O pirmos F-1 lenktynės joje buvo surengtos po 25 metų.

„Honda“ džiaugiasi galėdama būti pagrindine „Formulės-1“ Japonijos GP rėmėja. Lenktynės bus surengtos Suzukos trasoje, kuri šiemet švenčia 60 metų jubiliejų“, - teigiama pranešime spaudai.

„Šių metų Japonijos GP lenktynėse 10 komandų, tarp kurių bus ir „Oracle Red Bull Racing“ ir „Scuderia AlphaTauri“, kurias palaiko „Honda“ kaip partnerė, bei 20 sportininkų pademonstruos savo sugebėjimus ir talentą. Prisidėdama prie šio renginio „Honda“ toliau ketina populiarinti automobilių sportą Japonijoje.“

Apie savo sprendimą pasitraukti iš F-1 „Honda“ oficialiai pranešė dar 2020 m. „Red Bull“ pernai buvo suplanavusi naudoti specialų bolido išdažymą Japonijos GP savaitgalio metu. Bet varžybas atšaukus, komanda kitokį išdažymą nei įprastai naudojo Turkijos GP metu.

Pernai „Red Bull“ sportininkas Maxas Verstappenas iškovojo savo pirmąjį F-1 čempiono titulą. Iki tol paskutinis sportininkas, iškovojęs čempiono titulą su „Honda“ varikliu bolide, buvo Ayrtonas Senna. Brazilas tai pasiekė 1991 m.


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lee
IP: 6859ed1 | 05/18 14:16 Atsakyti
Suzuka priklauso Hondai. Simple
don Pedro
IP: e121035 | 05/18 05:16 Atsakyti
tik spėjo išeit - jau grįžta :)
čia kaip su paskutiniu SELo koncertu :)
Johhnie.Walker
IP: 96594bc | 05/17 23:50 Atsakyti
Super 👌
×

TOP naujienos