„Honda“ ir ateityje norėtų dirbti kartu su M. Verstappenu (1)

„Honda“ ir ateityje norėtų dirbti kartu su M. Verstappenu
logo Balandžio 12 d. 12:56, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxas Verstappenas visas savo pergales pasiekė važiuodamas automobilio, kuris turi „Honda“ variklį. Visgi, nuo 2026-ųjų „Red Bull“ turės savo variklius, o „Honda“ pradės dirbti kartu su „Aston Martin“, tad, jeigu neįvyks nieko sensacingo, „Honda“ ir M. Verstappeno bendras darbas baigsis.

„Honda Racing Corporation“ prezidentas Koji Watanabe, kalbėdamas su „Motosport“, pripažino, jog koncernui apmaudu, jog nutrūks partnerystė su M. Verstappenu. Tačiau „Honda“ tikisi, jog ateityje tokia galimybė ir vėl gali atsirasti.

„Nemanau, kad greitu metu vėl atsiras galimybė dirbti su Maxu. Tačiau jeigu tiek mes, tiek jis tęs savo veiklą savo sporte, tuomet tikimės, kad kažkada proga darbuotis kartu gali ir vėl pasitaikyti. Mūsų santykiai yra labai geri. Mes pasitikime Maxu, o jis mumis. Mūsų darbuotojai labai myli Maxą. Mes didžiuojamės, jog galime su juo dirbti, todėl ateityje jo mums tikrai trūks.

Tačiau dabar mes turime dar dvejus metus kartu ir pažadame padaryti viską, kad kartu su Maxu ir „Red Bull“ vėl laimėtume pasaulio čempionatą. Jis yra be galo svarbus. Dabar jis yra lenktynininkas numeris vienas. Žinoma, komandos vadovybė, technika taip pat svarbi, tačiau visa esmė – bendras komponentų darinys, o vienas svarbiausių komponentų yra Maxas.

Labai gerai prisimenu, kai jis parodė „Honda“ logotipą ant podiumo Austrijoje. Aš ten buvau ir man tai buvo tikrai ypatinga akimirka. Jis visuomet išreiškia mums dėkingumą, o tai yra labai svarbu visiems mūsų žmonėms“, - kalbėjo K. Watanabe.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
.666
IP: 0c534fa | 04/12 16:12 Atsakyti
anokia beda, ismes antaki is astonu ir paims maksa
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472