Idealus kandidatas į „Ferrari“ vadovus – G. Bergeris

Idealus kandidatas į „Ferrari“ vadovus – G. Bergeris
logo 2022 Gruodžio 03 d. 14:13, Getty Images

Po Mattia Binotto atleidimo „Ferrari“ komandos postas lieka laisvas ir italų automobilių kompanijos vadovai dabar ieško tinkamiausių kandidatų, kurie galėtų imtis šio pakankamai sunkaus ir labai atsakingo darbo. Spaudoje minimi patys įvairiausi kandidatai, o štai leidinys „The Race“ skelbia, kad idealiausiu kandidatu į šias pareigas galėtų būti austras Gerhardas Bergeris.

Buvęs lenktynininkas, kažkada važiavęs „Ferrari“ sudėtyje, šiuo metu užsiima automobilių sporto vadybos verslu ir atitinka praktiškai visus reikalavimus, kurie yra keliami Skuderijos vadovui.

Suprantama, jog žmogus, kurio užnugaryje 14 sezonų „Formulėje-1“ ir 6 metai, praleisti „Ferrari“, puikiai supranta tokio darbo ypatumus. Be to, nuo 2006 iki 2008 metų jam priklausė 50 proc. „Toro Rosso“ komandos akcijų, taigi F-1 komandos valdymo patirtį jis turi. Bergeris palaiko labai glaudžius ryšius su FIA, nes jis pats nuo 2012 iki 2014 metų dirbo federacijos vienviečių automobilių lenktynių komisijos pirmininku.

Pastaraisiais metais G. Bergeris vadovauja visai lenktynių serijai, būdamas Vokietijos kompanijos ITR vadovu, kuri yra kėbulinių automobilių lenktynių serijos čempionato DTM organizatorius. Tačiau prieš kelias dienas buvo paskelbta, kad ITR kompanija baigia savi egzistavimą ir nuo šio visais DTM reikalais užsiims vokiečių nacionalinis automobilių klubas ADAC. Išeitų, kad Bergeris atleidžiamas iš visų turėtų pareigų ir gali ieškoti bet kokio kito darbo.

Žmonės, kurie turi darbo su Gerhardu Bergeriu patirties, tikina, kad bet kokiame darbe jis siekia tapti nugalėtoju, moka paskui save vesti kolektyvą, o automobilių sporto pasaulyje turi milžinišką autoritetą. Taip pat Bergeris sugeba palaikyti gerus santykius su žiniasklaida – žurnalistai vertina jį dėl gilaus proto ir ypatingo humoro jausmo.

Sprendžiant iš visko, „Ferrari“ reikia kieto vadovo, turinčio įvairiapusės patirties ir žinių, mokančio pasiekti tikslo ir suprantančio, ko tam reikia. 63 metų austrų specialistas visa tai turi, bet ar jis patenka tarp tų asmenų, kuriuos svarsto „Ferrari“ bosai, sąrašą, neaišku. Labai realu, kad jis yra tarp kandidatų, tačiau pats Bergeris kol kas nepasakė nieko šiuo klausimu.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 409
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0