Iki 2033-ųjų „Audi“ nustos gaminti dyzelinu ir benzinu varomus automobilius

Iki 2033-ųjų „Audi“  nustos gaminti dyzelinu ir benzinu varomus automobilius
logo 2021 Birželio 23 d. 14:15, Pexels.com

Vokietijos automobilių gamybos milžinė „Audi“ paskelbė, kad iki 2033 metų liausis gaminti mašinas su dyzeliniais ir benzininiais varikliais, visam šiam sektoriui persiorientuojant prie aplinkai palankesnių elektromobilių.

Bendrovės generalinis direktorius Markusas Duesmannas savo pranešime spaudai teigė, kad jau šiemet „Audi“ išleis daugiau elektromobilių negu automobilių su dyzeliniais ar benzininiais varikliais. 

Planuojama, kad iki 2025 metų bendrovė savo gamybos asortimente turės daugiau kaip 20 elektromobilių modelių, o nuo 2026 metų „Audi“ planuoja pradėti leisti tik elektrinius naujus automobilių modelius ir tuo pačiu metu „laipsniškai užbaigti“ automobilių su vidaus degimo varikliais gamybą.

„Audi“ koncerno vadovo teigimu, „Audi“ iki pat gamybos pabaigos tobulins savo vidaus degimo variklius, kad užtikrintų jų didesnį našumą. Tokiu būdu siekiama, kad paskutinysis „Audi“ vidaus degimo variklis būtų geriausias, kokį kada nors bendrovė yra išleidusi. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794