IndyCar. Teksase - pirmoji P. O'Wardo pergalė (1)

IndyCar. Teksase - pirmoji P. O'Wardo pergalė
logo Gegužės 03 d. 18:37, Joe Skibinski / IndyCar

Teksase vykusiose „IndyCar“ lenktynėse pirmąją pergalę sezone ir karjeroje iškovojo „McLaren“ komandos pilotas Patricio O'Wardas. Finišo liniją kirtęs pirmas, panašu, jog meksikietis išsikovojo teisę metų gale Abu Dabyje dalyvauti F-1 bandymuose.

Buvęs vienas greičiausių lenktynių metu, P. O'Wardas iki finišo likus 24 ratams aplenkė „Penske“ atstovą Josefą Newgardeną ir tapęs lyderiu nebeužleido pozicijos. Sėkmingai išlaikęs varžovą už savęs, meksikietis finišo liniją kirto pirmas ir džiaugėsi iškovota pergale.

Lenktynėms vos prasidėjus įvyko didžiulė avarija, kurioje sudalyvavo šeši sportininkai. Pietro Fittipaldi kliudė Sebastieno Bourdais bolido galą. O pastarasis kliudė kitą varžovą ir taip prasidėjo susidÅ«rimų grandinė. Be minėtų dviejų sportininkų, avarijoje taip pat sudalyvavo Daltonas Kellettas, Edas Jonesas, Alexanderis Rossi ir Conoras Daly.

Vėliau lenktynes pratęsus į priekį įsiveržė Scottas Dixonas, kuris buvo nugalėjęs šeštadienį Teksase surengtose varžybose. Bet antroje varžybų pusėje į priekį sugebėjo įsiveržti J. Newgardenas, kurį vėliau aplenkė minėtasis P. O'Wardas. Tad meksikietis finišo liniją kirto pirmas, J. Newgardenui teko pasitenkinti antra vieta, o ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo Grahamas Rahalas.

163 ratus pirmavęs čempionato lyderis S. Dixonas finišo liniją kirto ketvirtas. Tuo tarpu šeštadienį vykusiose lenktynėse dėl technikos gedimo finišo nepasiekęs Coltonas Herta, antras lenktynes Teksase baigė penktas.

Pirmose savo lenktynėse ovale finišavęs antras, antrose čempionato naujokas Scottas McLaughlinas nesublizgėjo, bet sugebėjo finišuoti pirmame dešimtuke - aštuntas.

Kitos čempionato lenktynės bus surengtos Indianapolyje gegužės 15 dieną.

Rezultatai


Komentarai (1)
Pavlikas_Marozov
IP: 764d25d | 05/03 20:32 Atsakyti
Gaus Abu Dabį su makliu prasilėkt dabar :))
×

TOP naujienos