Inžinierius: Y. Tsunodą geriau veikia komandos raštu (4)

Inžinierius: Y. Tsunodą geriau veikia komandos raštu
logo Gegužės 23 d. 14:29, Red Bull Content Pool / Getty Images

Dirbdami su Japonijos lenktynininku Yuli Tsunoda „AlphaTauri“ inžinieriai atkeipė dėmesį į tai, kaip skiriasi europietiška ir japoniškas kultūros. Apie tai kalbėjo japonų sportininko lenktynių inžinierius Mattia Spini.

„Pavyzdžiui, Yuki kur kas geriau priima vizualią informaciją. Todėl mokymosi procese mes dažnai daug ką užsirašome ar net piešiame – tokiais atvejais Yuki įsisavina viską kur kas geriau. Gerai, kad mes ne vienerius metus dirbome su specialistais iš „Honda“, todėl geriau suprantame japonų mentalitetą ir Tsunodos charakterio savybes“. - kalbėjo M. Spini.

Vienu iš japonų lenktynininko vizitinės kortelės pavyzdžių tapo jo įprotis keiktis trasoje, jei kas nors vyksta ne taip. M. Spini šį įprotį laiko savaime suprantamu, nors mano, jog švelnesnis tonas supaprastintų gyvenimą tiek pačiam pilotui, tiek ir komandai.

„Žinoma, kad iš pradžių tai šokiravo. Prieš jus – jaunas vaikinas, kuris žaidžia vaizdo žaidimus ir yra atsipalaidavęs, tačiau kai jis užsideda šalmą, iš jo pradeda trykšti emocijos. Jis virsta kažkokiu uraganu prie F-1 bolido vairo.

Nėra nieko nuostabaus, kad laikas nuo laiko jis stengiasi nuleisti garą. Kita vertus, tai būna labai svarbu ta prasme, kad jis taip bando išsaugoti koncentraciją. O ir inžinieriams tokiais atvejais reikia papildomų pastangų. Mums tenka atsijoti visas tas emocijas ir palikti tik dalykiškąją reikalo pusę. Todėl mes stengiamės nukreipti Yuki dėmesį į tai, kad susidūręs su problemomis, jis iš karto imtųsi ieškoti problemų sprendimo būdų ir neeikvotų laiko emocijoms“.

Scuderia AlphaTauri Honda
Komanda: Scuderia AlphaTauri Honda 2021 sezono taškai: 84
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: AT02
Plačiau
Yuki Tsunoda
Pilotas: Yuki Tsunoda 2021 sezono taškai: 18
Komanda: AlphaTauri Amžius: 21 m.
Plačiau

Komentarai (4)
N 7
IP: 35630f5 | 05/25 21:07 Atsakyti
Taigi ju rastas tai piesinukai, raidziu jis nepazista.. 😜 😂
Fernandoisfasterthanyou
IP: 6e7fb92 | 05/23 15:36 Atsakyti
Yuli
05/23 15:27

Julius Tsunoda :)

tsezaris
Yuli
IP: 15d92d9 | 05/23 15:27 Atsakyti
Julius Tsunoda :)
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 05/23 14:55 Atsakyti
Siaip keiksmazodziai yra kalbos dalis tik reikia nepersistengt su jais :)
×

TOP naujienos