IÅ¡ spaudos konferencijos... (29)

logo 2002 Kovo 17 d. 23:26
Pateikiame Jūsų dėmesiui ištrauką iš sekmadienio spaudos konferencijos, įvykusios po lenktynių.

Spaudos konferencijos dalyviai:
1. Ralfas Schumacheris – “BMW.WilliamsF1 Team”
2. Juanas Pablo Montoya – “BMW.WilliamsF1 Team”
3. Michaelis Schumacheris – “Scuderia Ferrari Marlboro”

Klausimas: Ralfai, atrodė, kad lenktynės tau buvo beveik tobulos…
Ralfas Schumacheris: Taip, lenktynės išties buvo beveik tobulos. Komanda atliko fantastišką darbą, bolidas buvo puikus, o ypač antroje lenktynių dalyje, kai ant dangos buvo pakankamai daug padangų gumos. Tai buvo tiesiog lengvas žaidimas. Buvau nustebęs, koks greitas buvo bolidas, atvirai šnekant, tiesiog negaliu tuo patikėti. Turiu pasakyti, kad tai komandos nuopelnas.

Kl: Padangos tapo beveik ‘slick’ tipo, ar tai nepakenkė bolido valdymui? RS: Mes jaudinomės dėl padangų dilimo dar prieš GP savaitgalį ir jos tikrai dilo labai smarkiai, bet bolidas buvo tiesiog nuostabiai subalansuotas, tad viskas klostėsi gerai.

Kl: Juanai Pablo, papasakok mums apie incidentą pirmame posūkyje.
Juanas Pablo Montoya: Kadangi Michaelis pasistūmė dešinėn, aš turėjau pakeisti važiavimo kryptį ir prieš posūkį buvau kairiau. Palikau jam pakankamai vietos. Jau kalbėjau su Michaeliu ir, jo teigimu, tai buvo nedidelis priekinės bolido dalies slydimas. Mes susilietėm ir tiek. Tai buvo paprastas lenktyninis incidentas. Tiesiog nemalonu, nes bolidas buvo labai gerai paruoštas.

Kl: Michaeli, kokia tavo nuomonė dėl šio incidento?
Michaelis Schumacheris: Galima į tai žvelgti dvejopai. Akivaizdu, kad jei Juanas būtų palikęs šiek tiek daugiau vietos, nieko neįvyktų, bet to daryti jis nepageidavo, tad mes susilietėme. Nematau tame jokios dramos. Turėjau pasikeisti priekinį sparną ir praradau daug laiko, bet į pabaigą lenktynės tapo labai jaudinančiomis.

Kl: Ar manai, kad su Juanu Pablo buvo pasielgta per daug griežtai?
MS: Atvirai kalbant - taip. Manau, mes jau matėme daug rimtesnių situacijų, kai niekas nelikdavo nubaustas, o šiandien tai buvo padaryta po nedidelio susilietimo. Taigi, mes neturime aiškių ribų, kurias ateityje reikėtų aiškiai apibrėžti.

Komentarai (29)
linast.
| 04/25 19:27 Atsakyti
sveikinimai bmw!!!!!!!!!!!!!!!
Todas
| 03/21 13:15 Atsakyti
JPM'ai patinka 2PAC'as . man irgi. todel as jy gerbiu po velniu, bet kaip jis gali teigi kad jis paliko MS vietos jei jis jos nepaliko.
J*P*M
| 03/19 14:24 Atsakyti
hehe gryna teisybe
McFanas
| 03/19 12:28 Atsakyti
Cia tik pirmi etapai ir MS Malaizijoj prarado tik kelis taskus, todel nereikia isivaizduoti kad MS tipo pasikeite ir tapo normaliu bicu. Vat kai ateis lemiami etapai tai tada pamatysim tikra MS veida ir visos FIA kuri man atrodo stos siena uz ji: neduok dieve MS neiskovos 5 titulo.Juk tai butu tokia bomba ir pritrauktu tiek demesio ir pinigu.Todel manau MS pergalemis suinteresuota pati FIA.
Tomuliux
| 03/18 20:57 Atsakyti
P.S.Gal jau uzteks veryt apie tai kas kaltas,kas slydo und s.w..Apie tai galima gincytis kol viduriai uzkietes.Visur tas pats,uzuknisa.Negi ner kt. temu.Pvz.:visi kazkodel labai greit nurase McLaren`us.Sutinku, kad juos nelabai ilgai ir terode, bet jie vaziavo.Esu Scuderia fanas, ale visgi noretusi kad ir McLaren`ai isijungtu i kovas o ne...
Tomuliux
| 03/18 20:45 Atsakyti
Dawgew tokiu fanu kaipo bole.101% sutinku su tavim.
Michael
| 03/18 18:22 Atsakyti
Gal kas susidomėsit. Turiu sukÅ«ręs Javtoko veidą NBA Live 2001. Jis veikia kartu su 2001-2002 sezono rostersais, kurie įeina į zip failą. Taigi, jei kas susidomėjo, paraÅ¡ykit [email protected] AtsiÅ«siu nuotrauką, o jei jums patiks, galiu atsiÅ«sti ir visą zipą.
Michael
| 03/18 18:19 Atsakyti
Jeigu tas parazitas Montoya nebūtų taranavęs Schumio, tikrai Williamsams nebūtų buvusios lengvos lenktynės.
Explosive
| 03/18 17:08 Atsakyti
Gerai, kad nesusimuse spaudos konferencijoj :))).
Messer
| 03/18 16:00 Atsakyti
man tai labai patiko sumio startas, bet montis stampavo geriauius ratus. blemba ziauriai susidiorginau kai sumis pabaigoje apdejo battona. ot sekas! akivaizdu ,chebera,kad montoja ant pirmo posukio vaziavo greiciau uz sumi tik nelemtos dulkes itakojo ziauru slidima vat tats my nuomone. na o is rezultatu matyti jog ferariai neatlaike karscio, nedaug betruko ir sumio bolidas but uskales, kaiop ir Barichello.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas