Italijos spauda: „Honda“ ruošiasi paskelbti apie kontraktą su „Aston Martin“

Italijos spauda: „Honda“ ruošiasi paskelbti apie kontraktą su „Aston Martin“
logo 2023 Gegužės 23 d. 14:00, McLaren

Didžiausias Italijos sporto laikraštis „Gazzetta dello Sport“ rašo, kad Japonijos automobilių koncernas „Honda“ jau trečiadienį oficialiai praneš, kad jie sugrįžtą į „Formulės-1“ pasaulio čempionatą.

Publikacijoje teigiama, kad „Honda“ lenktynių padalinys nori sugrįžti į „Formulės-1“ lenktynes kaip variklių gamintojas nuo 2026 metų ir mažiausiai iki 2030 metų tieks jėgos agregatus „Aston Martin“ komandai.

Anksčiau kalbų apie tokį aljansą jau būta ir ekspertai teigė, kad tai būtų gana logiškas bendradarbiavimas.

„Gazzetta dello Sport“ duomenimis, šiandien „Honda“ Japonijoje praneš apie tokį bendradarbiavimą, o rytoj apie tai bus pranešta oficialiai.

Šiuo metu „Aston Martin“ naudoja „Mercedes“ jėgaines, taip pat jų pavarų dėžes ir galinę pakabą ir, kas keisčiausia, lenkia gamyklinę komandą Konstruktorių taurės įskaitoje. Naujos bazės Silverstoune atidarymas ir konstruktorių štabo sustiprinimas leistų „Aston Martin“ komandai savarankiškai gaminti trūkstamus mazgus perėjus prie „Honda“ motorų.

Tuo tarpu draugystė su „Mercedes“ tęsis iki 2025 m. sezono pabaigos, kol galios dabartinis variklių reglamentas. Straipsnio autorius taip pat nepamiršo Fernando Alonso problemos, kurio santykiai su „Honda“ yra labai įtempti, tačiau tikimasis, kad iki 2026 metų ispanas jau užbaigs lenktynininko karjerą, nes tada jam jau bus 45 metai.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821