J. Capito: „Williams“ dirbti maloniau nei anksčiau

J. Capito: „Williams“ dirbti maloniau nei anksčiau
logo 2022 Gruodžio 01 d. 14:24, Williams Racing

Williams“ komandos vadovas Jostas Capito teigiamai įvertino komandos pasirodymą 2022 metų sezone. Lyginant su praėjusiais metais „Williams“ prarado dvi pozicijas Konstruktorių įskaitoje, tačiau komandai pavyko padidinti mašinos konkurencingumą ir pakeisti savo lūkesčius.

„Praėjusiais metais visi buvo laimingi, jei pavykdavo patekti į antrą kvalifikacijos dalį, o šiemet būdavome nepatenkinti, jei nepatekdavome į finalą, - kalbėjo Jostas Capito. - Tai rodo, kiek smarkiai komandoje padidėjo lūkesčiai, o tai yra svarbus rodiklis, jei tu nori būti konkurencingame lygyje. Viltys visada turi būti didelės.

Nežiūrint į tai, kad komanda sezoną užbaigė dešimtoje komandinėje vietoje, visus taškus mes uždirbome sąžiningai. Skirtingai nei pernai, kai mums pasisekė, pavyzdžiui, kaip Spa. Šiemet mes taškus gaudavome pelnytai, stabiliai patekdavome į antrą kvalifikacijos dalį ir kovėmės dėl patekimo į finalą.

|Komanda darė pažangą sezono metu, puikiai dirbo trasose ir mes visą laiką turėjome puikią strategiją. Per visus metus mes nepadarėme nė vienos rimtos klaidos, o tai rodo, kad pas mus viskas efektyviai sąveikauja ir šis efektyvumas dar didėja.

Šiuo metu man patinka atmosfera komandoje ir inžinieriai gali imtis rizikingų strategijų, kadangi jaučia pasitikėjimą iš ekipos vadovybės pusės ir supranta, kad juos palaikys, jei kas nors įvyks ne taip. Dabar „Williams“ dirbti yra kur kas maloniau nei anksčiau.

Mes neturėjome kažkokių ypatingų vilčių prieš sezono pradžią. Mes stengėmės nuolat tobulėti, o šiam tikslui pasiekti reikėjo važiuoti tik geriau ir geriau. Prieš mus nėra iškelta užduotis laimėti čempionų titulą, bet mes stengsimės iškovoti aukštesnė nei dešimtąją komandinės įskaitos vietą kitais metais.

Panašus požiūris neblogai suveikė mūsų atveju šiais metais ir jis smarkiai skiriasi nuo pirmaujančių komandų požiūrio. Jie stengiasi kovoti dėl titulų, o mūsų atveju tame nėra jokios prasmės, ypač turinti galvoje tai, kiek aštri kova yra peletono viduryje. Jei lyginsime mūsų konkurencingumą su likusiais, tai galima pasakyti, kad mes pasiekėme sau keltų uždavinių“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 25
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Lukas Povilaitis 0
2. smicas 0
3. Aurimas8908 0
4. molinis_e 0
5. Aušrius Kučinskas 0